Reklama

Akademiki we Wrocławiu pustoszeją, studenci się wyprowadzają. Ich miejsca zajmą osoby poddane kwarantannie

Robert
16/03/2020 20:56

Akademiki we Wrocławiu pustoszeją, studenci się wyprowadzają. Zgodnie z decyzjami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz wojewodów - miejsca w akademikach będą przygotowane dla osób, które po powrocie z zagranicy będą poddane kwarantannie.

Studenci Politechniki Wrocławskiej muszą się wyprowadzić dzisiaj do godziny 16. O przymusowej wyprowadzce studenci dowiedzieli się w piątek. Część z nich przez weekend zdążyła wyjechać z Wrocławia. Nie wszyscy jednak z akademików muszą się wyprowadzać. Nie dotyczy to obcokrajowców, którzy nie mają możliwości powrotu w rodzinne strony czy studentów z niepełnosprawnościami.

Akademiki we Wrocławiu pustoszeją

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo 24wroclaw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości