Reklama

Pijany kierowca w jaguarze dachował pod Kątami Wrocławskimi

Robert
16/09/2020 17:46

Kierujący jaguarem na wysokości Sobkowic (gm. Kostomłoty) stracił panowanie nad autem, które wypadło z drogi i dachowało. Mężczyzna był pijany.

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 346. Kierujący jaguarem jadący w stronę Środy Śląskiej, prawdopodobnie z powodu nadmiernej prędkości, nie opanował auta na zakręcie, które wypadło z drogi i dachowało w przydrożnym sadzie, ścinając przy okazji kilka drzewek. Okazało się, że mężczyzna był pijany. Miał blisko 3 promile alkoholu. Na miejscu policja, straż pożarna i pomoc drogowa Kąty Wrocławskie.

Pijany kierowca w jaguarze dachował pod Kątami Wrocławskimi

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo 24wroclaw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości