Reklama

Atak na bar z kebabem prowadzony przez Egipcjanina we Wrocławiu

05/01/2017 13:43

W sylwestrową noc dwóch mężczyzn wysmarowało musztardą wejście do baru prowadzonego przez Egipcjanina. Trzy dni później ktoś znów podszedł pod bar, wybił szybę, a do środka wrzucił butelkę z łatwopalną substancją i podpalił. Strażacy ugasili pożar, a Egipcjanin liczy straty. Przyznaje, że porządki to nie problem, ale boi się o życie swoje i swoich bliskich. - Nie chcę robić problemów, nie chcę dla ludzi źle. Chcę działać i pracować, ale nie chcę też, by ludzie źle traktowali mnie - podkreślił mężczyzna.

Okoliczności sprawy wyjaśnia policja, która sprawdza, czy zdarzenie nie miało rasistowskiego kontekstu. - Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności - poinformował kom. Kamil Rynkiewicz z biura prasowego dolnośląskiej policji.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo 24wroclaw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości