Reklama

Zostawił potrawę na gazie - sąsiedzi zapobiegli tragedii!

28/12/2016 18:36

O godzinie 18:30 straż pożarna we Wrocławiu otrzymała informacje o zadymieniu budynku mieszkalnego przy Alei Lipowej w Rzeplinie (gmina Żórawina).

Na miejsce zgłoszenia wysłano dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Wrocławia oraz jednostkę OSP z Rzeplina. W jednym z mieszkań doszło do niegroźnego pożaru. Mężczyzna będący pod wpływem alkoholu pozostawił potrawę na kuchence gazowej i zasnął. Na szczęście czujność sąsiadów zapobiegła nieszczęściu. Lokatorzy sąsiednich mieszkań wyłączyli kuchenkę i zagasili nadpalony garnek. Przybyli na miejsce strażacy przewietrzyli obiekt oraz wykonali pomiary stężenia tlenku węgla. Mężczyźnie przebywającemu w mieszkaniu nic się nie stało.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo 24wroclaw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości