Reklama

Rekordowe "Hey Joe" na wrocławskim rynku. Zagrało prawie 7,5 tysiąca gitarzystów

04/05/2019 11:07

Zgromadzeni na wrocławskim Rynku fani gitarowego grania pobili ustanowiony w 2018 roku rekord Guinnessa. Utwór Jimiego Hendrixa "Hey Joe" wykonało wspólnie 7423 gitarzystów, o dwunastu więcej niż rok temu.

Próba ustanowienia gitarowego rekordu Guinnessa odbywa się we Wrocławiu już 17. raz. Miłośnicy rock and rolla spotykają się w tym mieście co roku, aby wraz z zaproszonymi muzykami zagrać "Hey Joe".

Pierwsza edycja wrocławskiej imprezy odbyła się w 2003 roku. Zgromadziła 588 gitarzystów.

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo 24wroclaw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości