Reklama

Rażące przekroczenie prędkości na Moście Millenijnym. 22-latek stracił prawo jazdy

Redaktorzy
13/08/2025 00:14

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego we Wrocławiu zatrzymali na Moście Millenijnym kierowcę, który rażąco przekroczył dopuszczalną prędkość. 22-letni mieszkaniec powiatu oleśnickiego jechał z prędkością 122 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 60 km/h. Oznacza to, że pędził o 62 km/h szybciej, niż pozwalają przepisy.

Podczas rutynowych działań kontrolnych związanych z pomiarem prędkości policjanci przerwali niebezpieczną jazdę młodego kierowcy. Tak lekkomyślne zachowanie na drodze stwarza poważne ryzyko zarówno dla samego sprawcy, jak i dla innych uczestników ruchu.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami funkcjonariusze zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Otrzymał on również wysoki mandat karny oraz punkty karne.

Policja przypomina, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn najtragiczniejszych wypadków drogowych. 

Reklama

Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę i przestrzeganie ograniczeń prędkości. Bezpieczeństwo na drodze zależy od nas wszystkich – podkreślają mundurowi.

Rażące przekroczenie prędkości na Moście Millenijnym. 22-latek stracił prawo jazdy

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo 24wroclaw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości