Reklama

Sukces lubańskiej policjantki podczas 49. Biegu Piastów w Jakuszycach

Redaktorzy
12/03/2025 23:51

Na co dzień funkcjonariuszka Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu, a w czasie wolnym od służby pasjonatka biegania i sportów zimowych. Maja Majer na swoim koncie ma setki przebiegniętych kilometrów, a w miniony weekend wzięła udział w I Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w ramach 49. Biegu Piastów w Jakuszycach. Maja Majer zajęła IV miejsce w kategorii służb mundurowych wśród startujących kobiet.

49. Bieg Piastów - Festiwal Narciarstwa Biegowego, to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w Polsce, które przyciągnęło kilka tysięcy uczestników z całego świata. W tym roku po raz pierwszy w ramach biegu na 25 km, odbyły się I Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych, w których udział wzięli przedstawiciele Policji, Straży Granicznej, Straży Pożarnej oraz Nadleśnictwa.

Wśród licznych przedstawicieli służb mundurowych na starcie biegu na dystansie 25 km stawiła się komisarz Maja Majer z lubańskiej komendy powiatowej. Bieg na 25 km jest pomnikiem Wandy i Jerzego Lechowiczów – działaczy i trenerów, którzy wnieśli wybitne zasługi w rozwój narciarstwa klasycznego w Polsce.

Reklama

Komisarz Maja Majer ukończyła I Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych, plasując się na IV miejscu wśród startujących kobiet. Natomiast wśród kobiet w kategorii „Policja” Maja zajęła II miejsce. Medale zwycięzcom wręczał m.in. Komendant Miejski Policji w Jeleniej Górze, inspektor Leszek Zagórski.  

Gratulujemy wspaniałego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo 24wroclaw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości