Reklama

Składowisko z niebezpiecznymi substancjami na Opolszczyźnie.

26/01/2017 12:08

Na Opolszczyźnie w miejscowości Pogorzela znaleziono beczki, w których mogą znajdować się niebezpieczne substancje.

Znajdują się na terenie dawnej stacji benzynowej i zakładów produkujących znicze. Teren został zabezpieczony. 

- Po uzyskaniu sygnału od anonimowej osoby skontaktowałam się z syndykiem i osobą, która reprezentuje upadłego tej spółki, po czym przyjechaliśmy na miejsce - wyjaśniała wójt gminy Olszanka Aneta Rabczewska. Straż pożarna pracuje nad identyfikacją substancji. 

To kolejne tego typu znalezisko w ostatnich dniach. W piątek (20.01) w pobliskiej miejscowości Brzeg odkryto tysiące litrów chemikaliów o nieznanym składzie i pochodzeniu. Niewykluczone, że obie sprawy są powiązane.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo 24wroclaw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości