Reklama

Rozwój ruchu pieszo-rowerowego na Styku Trzech Granic

29/12/2016 10:07

W siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, odbyło się spotkanie konsultacyjne z Partnerami niemieckimi i czeskimi w związku z prowadzonymi przez DSDiK przygotowaniami do realizacji zadania: pn.: „Budowa turystycznej ścieżki pieszo-rowerowej na trójstyku granic Polski, Czech i Niemiec wraz z infrastrukturą towarzyszącą”

Na spotkaniu dokonano ustaleń związanych ze sposobem finansowania zadania przez określenie udziałów finansowych Partnerów w budżecie projektu. W tym zakresie zostanie podpisane stosowne porozumienie. W najbliższym czasie przygotowany zostanie również opis przedmiotu zamówienia, który zostanie poddany konsultacjom z Partnerami, zgodnie z przyjętym harmonogramem spotkań grupy roboczej.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo 24wroclaw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości