Reklama

Mężczyzna wpadł do Odry

28/01/2017 08:00

W godzinach nocnych mężczyzna wszedł na taflę lodu, która pokryła Odrę w okolicach mostu Uniwersyteckiego. Niestety tafla okazała się zbyt cienka i lód się załamał.

Mężczyzna wpadł do wody, w której spędził kilka godzin. W momencie zauważenia przez przechodniów powiadomione zostały służby ratunkowe. Przybyłe na miejsce zastępy Państwowej Straży Pożarnej wydobyły poszkodowanego z rzeki i przekazały w ręce pogotowia ratunkowego. Mężczyzna poza wyziębieniem nie doznał żadnych poważnych obrażeń. W czasie trwania akcji ratunkowej na moście Uniwersyteckim strażacy zauważyli kolejne osoby, które wchodzą na taflę cienkiego lodu. O tym fakcie powiadomiona została policja.


Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo 24wroclaw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości