Reklama

Koniec dobrej passy. Po raz pierwszy od 5 lat mamy wzrost liczby wypadków i ofiar śmiertelnych.

11/01/2017 08:15

Od 2011 roku policjanci chwalili się poprawą bezpieczeństwa na drogach. Dobra passa się jednak skończyła. W zeszłym roku śmierć w wypadkach komunikacyjnych poniosło prawie 50 osób więcej, niż w ciągu poprzednich 12 miesięcy.


Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo 24wroclaw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości