Reklama

Czterej strażacy ranni po wypadku wozu bojowego na Opolszczyźnie!

20/02/2017 10:54

Do groźnego wypadku doszło w niedzielę przed 23.00 na drodze krajowej nr 41, na Opolszczyźnie. Jak informuje serwis ratownictwo.opole.pl, strażacy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Prudniku jechali do wypadku drogowego w miejscowości Rudziczka.

W pewnym momencie, wóz bojowy wypadł z drogi i taranując ogrodzenie prywatnej posesji, przewrócił się na bok. Patrząc na uszkodzenia pojazdu, nie wykluczone, że podczas wypadku mógł on kilkukrotnie koziołkować.   

  Czterech strażaków trafiło do szpitali w Prudniku i Nysie. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo 24wroclaw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości