Reklama

Auto na autostradzie A4 uderzyło w bariery

09/01/2017 10:51

Po godzinie 5 nad ranem na autostradzie A4 nissan uderzył w bariery energochłonne.

Na 121 KM autostrady A4 kierunek Wrocław, kierujący samochodem marki nissan nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochlonne. Obyło się bez osób poszkodowanych. Na miejscu interweniowała straz pożarna OSP Jaroslaw, JRG Środa Śląska oraz Pogotowie Ratunkowe i Policja.

źródło : OSP KSRG Ujazd Górny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo 24wroclaw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości