Reklama

Zderzenie trzech aut na autostradzie A 4

15/02/2017 09:58

Trzy auta zderzyły się na 145 km autostrady A4. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Volkswagen Golf został uderzony przez jadącą z tyłu lawetę (renault). Kiedy kierowca lawety tuż po zderzeniu wyszedł z pojazdu, aby sprawdzić czy kierowca golfa nie potrzebuje pomocy, na tył jego renault najechał z impetem dostawczy fiat ducato. Kierowca i pasażer golfa trafili do szpitala.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo 24wroclaw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości