Reklama

Wypadek w Kobierzycach. Są ranni.

12/02/2017 11:51

Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu trzech aut przy wyjeździe z ulicy Bukowej na dk8 w Kobierzycach.

Kierujący skodą, wyjeżdżając z ulicy Bukowej w lewo w kierunku Wrocławia, wymusił pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym bmw, w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów. Skoda po zderzeniu z bmw, wpada jeszcze pod jadącego fiata ducato, któremu uderzenie urywa koło. Kierujący fiatem zatrzymał swój pojazd dopiero po 200 metrach. Kierowca skody i fiata trafili do szpitala.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo 24wroclaw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości