Reklama

Wrocław- staruje casting do „Must be the Music”!

Redaktorzy
06/09/2025 11:42

Czy marzy Ci się, by Twoje piosenki nuciła cała Polska? By Twoje klipy miały miliony wyświetleń, a single trafiały na listy przebojów? Tak właśnie zaczynali zwycięzcy ostatniej edycji „Must Be the Music” - Alien x Majtis, którzy dziś są jednym z najgorętszych duetów młodej sceny. Ich sukces to dowód na to, że udział w programie „Must be the Music” naprawdę może zmienić życie i otworzyć drzwi do wielkiej kariery. Teraz szansa należy do Ciebie! Zaprezentuj się na wrocławskiej scenie i zawalcz o przepustkę do programu!

Wrocław czeka 14 września (niedziela) w Hotelu Mercure na ul. Plac Dominikański na zdolnych i utalentowanych muzyków

Bonaventura zajął III miejsce w finale XII edycji „Must be the Music”. Finalista programu zaprasza na casting do Wrocławia!

Karol Bonawentura Mieliński, urodził się w Legnicy i w tym mieście na Dolnym Śląsku rozpoczęła się jego przygoda z muzyką. Występujący pod pseudonimem Bonaventura, to absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Po ukończeniu studiów, aby utrzymać się - pracował w sklepie oraz dorabiał jako uliczny muzyk. Casting do programu „Must Be The Music” zapoczątkował w jego życiu wielkie zmiany! Bonaventura zaprezentował przed jury autorski utwór „K + K”. Jego wykon poruszył jurorów, którzy ze wzruszeniem wsłuchiwali się w tekst piosenki. Nic więc dziwnego, że Karol doszedł aż do finału muzycznego show, zajmując zaszczytne III miejsce XII edycji. Bonaventura po emisji programu postanowił postawić wszystko na muzykę i skupić się na swojej solowej karierze. Muzyk odlicza dni do premiery swojej drugiej płyty pt. „Witaj, powiedź” oraz zaprasza na casting wszystkich tych, którzy tak jak on – chcieliby odważyć się i spełnić swoje muzyczne marzenia.

Reklama


14 września odbywa się we Wrocławiu kolejny casting do programu „Musi być muzyka”. I zachęcam Was z całego serca żebyście wzięli udział w tym castingu. Ja jestem żywym przykładem na to, że … myślałem, że nie uda się albo, że jestem niewystarczający. I okazuje się, że pewne końce są dla nas początkiem… Naprawdę wierzę w Was i uwierzcie, że to jest naprawdę świetna szansa na to, by odważyć się. … (…) Atmosfera, ludzie, którzy tworzą ten program … I macie moje słowo, zabierzecie ze sobą bardzo, bardzo piękne wspomnienia, które będą w Was na bardzo, bardzo długo…” - mówi Karol Bonawentura Mieliński w specjalnym zaproszeniu wideo.

Zespół Fetysz wspomina swój udział w programie i dzieli się radami, które mogą być pomocne dla uczestników castingów

Reklama

Fetysz - ich muzyka to mieszanka synth-popu lat 80., rocka, elektroniki, metalu i techno. Członkowie zespołu pracują wspólnie od trzech lat i, jak sami przyznają, muzyka jest ich największym fetyszem. Zespół zyskał dzięki „MBTM” rzeszę wiernych fanów. Teraz członkowie zespołu dzielą się swoimi odczuciami i zachęcają do udziału w castingach:

-Decyzja o udziale w programie była spontaniczna, za dużo się nie zastanawialiśmy, mieliśmy początkową prace nad naszym materiałem. No i po prostu poszliśmy na ten precasting. Zrobiliśmy swoje, zaprezentowaliśmy się z jak najlepszej strony.

Reklama

- Przywitała nas widownia wielkimi brawami… z tego co pamiętam, było takie wow, bo te drzwi się rozsunęły, ten ekran się rozsunął. Duże doświadczenie, fajne …Dla mnie największym zaskoczeniem było to, jak zareagowali ludzie – mega się spodobało.

- Przyszli do nas fani – wyznali w odpowiedzi na pytanie, jak udział w programie wpłynął na ich muzyczną drogę. Dodając również, że – Przyszli do nas ludzie, słuchają nas, no i trochę domagają się już koncertów, więc zapraszamy na koncerty.

- Po udziale w programie, nasz „Sopot” był słuchany na streamingach, pisali do nas ludzie, widać było, że się podoba.

Reklama

Dlaczego warto się przełamać i wziąć udział w castingu?

- Warto wychodzić ze swojej strefy komfortu, warto przełamywać strach, bo scena jest dla ludzi odważnych i wymaga pewnej odwagi. Strach ma wielkie oczy i to jest piekielnie ważne doświadczenie, żeby wejść na scenę i spróbować tej adrenaliny, tej serotoniny, tego szczęścia i radości – jak ludzie z zaciekawieniem słuchają muzyki. To jest magia – dodaje Kamil Studnicki, wokalista zespołu

- Jeżeli czujecie, że Wasz muzyka się sprawdzi się w telewizji i na dużej scenie, to idźcie (na casting). To jest miejsce gdzie, można pokazać się ludziom. To jest taki realny test dla tego co robicie, albo po prostu kolejny krok …

Reklama

„Must Be the Music” powróci wiosną na antenę Polsatu.

„Must Be the Music” ponownie otwiera się na utalentowanych artystów. Castingi do wiosennej edycji to okazja dla wszystkich, którym w sercu gra muzyka. Wokaliści, zespoły, duety, instrumentaliści. Amatorzy i doświadczeni muzycy - swoich sił może spróbować dosłownie każdy!

Najbliższy casting odbędzie się 14 września (niedziela)

w Hotelu Mercure na ul. Plac Dominikański 1 we Wrocławiu.

 

Gwiazdy rodzą się w „MBTM”.

„Must Be the Music” to program, który otworzył drzwi do kariery wielu artystom. Zwycięzcy ostatniej edycji – Alien x Majtis – zdobywają listy przebojów, a ich single „VIP” i „Tajfun” mają już miliony odtworzeń. Popularność zyskali także Dawid Dubajka, czy Weronika Ryba.

Reklama

Jak również Zespół Kuba i Kuba, który w finale zajął II miejsce. Chłopaki zdobyli kolejne wielkie wyróżnienie przyznawane przez widzów. Podczas koncertu Przebój Lata Radia ZET i Polsatu 2025 w kieleckim amfiteatrze Kadzielnia - publiczność zdecydowała, że to właśnie ich piosenka „Dość” zasłużyła na tytuł wakacyjnego hitu.

Kto tym razem zawładnie sceną muzycznego show?

Na casting zapraszamy wszystkich, którzy marzą o muzycznej karierze i chcą powtórzyć sukces finalistów. Można wykonać własne aranżacje albo zaprezentować covery innych artystów - to wielka szansa na pokazanie swojego talentu szerszej publiczności. Liczy się talent i pasja.

Reklama

Poza castingiem we Wrocławiu, o przepustkę do programu będzie można powalczyć także w innych miastach: 15 września w Katowicach, a 21 września w Sopocie.

Więcej szczegółów znajdziecie: mbtm.polsat.pl

Zgłoszenia do programu poprzez stronę internetową:

https://www.polsat.pl/casting/must-be-the-music/


Wypełnij krótki kwestionariusz online i zapoznaj się z regulaminem
Zgłoś się na casting już dziś i pokaż swój talent całej Polsce!

 

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo 24wroclaw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości