W Kamieńcu Ząbkowickim spłonął samochód ciężarowy i osobowe BMW


24wroclaw.pl
19/08/2019

Pożary #Straż Pożarna #Kamieniec Ząbkowicki
Wczorajszej nocy doszło do pożaru auta ciężarowego z przyczepą. W zestawie przewożony był samochód osobowy marki BMW, który również uległ całkowitemu spaleniu.

Strażacy informację o zdarzeniu otrzymali 18 sierpnia około godz. 4. Na parkingu przy ul. Ząbkowickiej w ogniu stanął samochód ciężarowy marki MAN, w przestrzeni ładunkowej którego znajdowało się auto osobowe marki BMW. Przyczepa ciągnięta przez pojazd była pusta. Mimo szybkiej reakcji strażaków nie udało się uratować znacznej części dobytku. Kierowcy na szczęście nic się nie stało. Mężczyzna podróżował do Włoch.

Podczas zdarzenia ze zbiorników pojazdu wyciekła znaczna ilość substancji ropopochodnej. - Z informacji uzyskanej od kierowcy w aucie znajdowało się około 1500 litrów paliwa - mówi st. kpt. Paweł Gluza z ząbkowickiej straży pożarnej. - W tej chwili oczekujemy na przybycie Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego z Wałbrzycha w celu utylizacji rozlanej substancji ropopochodnej - dodaje strażak.

Przyczyny pożaru ustala policja. Na miejscu interweniowały dwa zastępy strażaków-zawodowców oraz dwa zastępy strażaków-ochotników z Kamieńca Ząbkowickiego. Ruch na drodze, do której przylega parking odbywa się bez przeszkód.

Expres-Miejski

 
W Kamieńcu Ząbkowickim spłonął samochód ciężarowy i osobowe BMW - komentarze opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w Pożary


TOP 5

Ogłoszenia

wróć

pełna wersja portalu