Uwaga!!! Potrzebna krew dla Michała

24wroclaw, Uwaga!!! Potrzebna Michała - zdjęcie, fotografia
15/08/2016 17:42

Rodzina i przyjaciele 28-letniego Michała Martka zwracają się z gorącym apelem o pomoc. Potrzebna jest krew dla Michała który uległ ciężkiemu wypadkowi.

12 sierpnia Michał miał wypadek, stracił panowanie nad motocyklem i zderzył się dwoma samochodami, doznając bardzo rozległych obrażeń głowy, narządów wewnętrznych i wszystkich kończyn. 

Jeżeli możecie i chcecie pomóc to proszę udajcie się do najbliższej placówki Czerwonego Krzyża i oddajcie krew-kazda grupa krwi z dopiskiem dla Michała Martka

Reklama

Uwaga!!! Potrzebna krew dla Michała komentarze opinie

  • Anka - niezalogowany 2016-08-29 10:24:28

    W imieniu rodziny dziekujemy wszystkim którzy oddali krew dla Michała ❤️

  • trybo - niezalogowany 2016-08-21 23:40:01

    dzieci się wypowiadają na temat który nie znają. A debilom powinni blokować komentarze. Moglo zdarzyc sie kazdemu, potrzebna pomoc, jesli mozna to pomagać !

  • bezstronna - niezalogowany 2016-08-20 20:19:23

    Gustaw320, idź się lecz na nogi bo na głowę to już za późno

  • Gustaw320 - niezalogowany 2016-08-20 14:39:25

    Napewno za wolno jechał i to dlatego Hulajnoge gówniarzom kupić a nie takie motory Sam sobie winien

  • Neon zx 6 - niezalogowany 2016-08-20 11:38:48

    kazdy pieprzy ze my motocyklisci narazamy sie sami na wypadek ale jak jeden drogi w puszcze jedzie i nie wie co sie dzieje na drodze nie wie co to ku... lusterka to tak jest tu akurat nieszczesliwy wypadek ppatrzcie na nas jak na ludzi ...pozdro dla pajacow w puszkach zapatrzonych w telefony ...

  • młoda - niezalogowany 2016-08-20 09:07:28

  • Anka - niezalogowany 2016-08-20 08:48:26

    Każda grupa dziekujemy

  • gusia84 - niezalogowany 2016-08-20 00:36:24

    jaka grupa jest potrzebna bo najważniejszej informacji nie ma

  • Matka - niezalogowany 2016-08-19 23:04:29

    Mój syn już niestety nie żyje, a ten chłopak ma szanse, więc pomóżcie

  • Matka - niezalogowany 2016-08-19 22:26:11

    kto tylko może niech POMOŻE !!!!!! krew to najcenniejszy dar

  • Ktosiek - niezalogowany 2016-08-19 20:38:57

    Jezu patrzeć się nie da na to co wypisują co nie które osoby, a jak patrzę na komentarz pana tomka który napisał że: "wszyscy motocykliści to dawcy nerek" to normalnie mi się nie dobrze robi. Kurde ludzie pie*dolicie takie głupoty że nie wiem no, nie zawsze winna jest osoba jadąca motocyklem, często motocykliści giną przez głupich kierowców samochodu którzy wymuszają pierszeństwo na drogach. Osobiście chciałbym oddać krew dla Michała ale mam 14 lat a do tego trzeba mieć chyba skończone 18, mimo to życzę powrotu do zdrowia, mam nadzieję że znajdą się dobrzy ludzie którzy oddadzą krew. LWG!!!

  • MŁODA - niezalogowany 2016-08-19 20:05:22

    L WG...........WRACAJ DO ZDROWIA DO RODZINY!!...

  • SIUDEL - niezalogowany 2016-08-19 19:34:33

    co za idioci piszą takie komentarze jak nie chcecie pomóc to przynajmniej powstrzymajcie się od waszych debilnych komentarzy krótkowzroczne debile

  • radek - niezalogowany 2016-08-19 17:30:52

    jaka grupa krwi potrzebna ?

  • Michał - niezalogowany 2016-08-19 14:05:10

    Jestem młodym motocyklistą, ale jeżdżę od 8 roku życia i teraz mam 23 lata. A od dwóch lat śmigam R1. Pewnie ci co piszą takie głupoty, że dawca, bo zapierdalał i takie tam, nie mają serca dla innych i pewnie nie mają marzeń, pasji innych zajęć. Więc proszę że byście nie wypowiadali się na ten temat.... LwG dla rodziny... A tobie Michale życzę szczęście i żebyś wyszedł z tego... poz ... LwG --- Ekipa FSD

  • misia - niezalogowany 2016-08-19 10:01:47

    jak się wam się coś nie podoba to nie pisz tylko zostaw to dla siebie ta strona jest po to by mu pomóc a nie wypisywać jakieś głupie zeczy które są teraz mało istotne

  • Cinek... - niezalogowany 2016-08-19 09:41:16

    Dyskusja z idiotami jest bez sensu. Robmy to co kochamy. Pomozmy naszemu bratu. Jestesmy jedna wielka rodzina. LwG dla rodziny. A dla frajerow I poszkarzy srodkowy palec. Zyjcie dalej swoim marnym zyciem.

  • Mka - niezalogowany 2016-08-19 09:11:32

    Z tego co widze niektórzy maja [ pip... ]!! Ciekawe czy jakbyście byli na jego miejscu byście tak samo myśleli! Mógłby to byc wasz brat!! I co wtedy??

  • Wmotocyklistka - niezalogowany 2016-08-19 08:31:52

    Jak czytam te wasze chore komentarze to az glowa mała . Jak macie pisac bzdury to zatrzymajcie to dla siebie . To ze motocyklista to nie znaczy ze dawca juz . Potrzebuje pomocy wiec spinajcie poslady i oddajcie krew cwaniaczki w gebie tylko mocni .

  • Marcib - niezalogowany 2016-08-19 08:31:37

    Odpowiedź dla Tomka. Motocykliści są dawcami często przez kierowców samochodów którzy nie patrzą w lusterka. I nie uważają na drodze,takich kierowców jest bardzo dużo. Nie życzę Ci żebyś musiał przechodzić przez to co teraz przechodzi jego rodzina!

  • Zimny Lech - niezalogowany 2016-08-19 08:13:27

    Co po niektórych komentarzach potwierdza się, iż polusy to jedni z gorszych S [ pip... ] na świecie. A.H, dobrze wiedział co robić!!!

  • Gosc - niezalogowany 2016-08-18 22:49:16

    200h? Skąd takie informacje?? Dlaczego nikt nie wspólnie ze ciężarówka stała za górka bez trojkata? Jadąc samochodem byłaby taka sama tragedia! Ale zawsze motocyklista winny! Rodzinie życzę siły a Michałowi szybkiego powrotu do zdrowia!

  • Anka - niezalogowany 2016-08-18 22:39:22

    Witam jestem siostra dziekuje ludzia którzy nas wspierają w tych trudnych chwilach i chcą pomoc mojemu bratu. Brat przebywa na oddziale intensywnej terapi w szpitalu przy ulicy Borowskiej we Wroclawiu

  • wiki2017 - niezalogowany 2016-08-18 22:17:41

    Odnosząc się do niektórych komentarzy to chyba ludzie nie wiedzą co piszą. Osobiście nie posiadam motoru , ale dużo znajomych posiada i straciło przez to życie. Niektórzy przez dziury w asfalcia a niektórzy przez nieuważnych kierowców samochodów. Jeśli ktoś nawet na motorze jedzie przepisowo a jakiś bałwan wyjedzie samochodem z myślą że zdąrzy przed motocyklistom to jest totalnym idiotom i nie powinien wsiadać za kółko. Hasło "patrz w lusterka motocyliści są wśród nas "powinno być bardziej promowane

  • W! - niezalogowany 2016-08-18 22:13:46

    @Tomek jebnij się w czajnik a później spójrz i dostrzeż jaki głupoty [ pip... ]. pozdrawiam, LwG!!

  • GrZmIhUj - niezalogowany 2016-08-18 21:46:31

    Ale jak sie jezdzi samochodem ponad 150 to jest ok [ pip... ] ktore sie wypowiadaja na temat motocyklistow brak im chyba 5 klepki dawcy Nerek a ci co zapierdalaja 120 w zabudowanym terenie samochodem to co git czlowiek idzcie sie [ pip... ] niedojebusy pzd

  • Motocykkista - niezalogowany 2016-08-18 21:28:51

    Szkofa mi chlopa i zycze mu jak najlepiej. Krwi niestety nie moge oddawac...ale jak czytam te wasze komentarze to po prostu smiac mi sie chce, gdybym mial czas odnioslbym sie do kazdego z nich, ale niestety poki co pozostaje mi sie trzymac za brzuch i parskac smiecham przy co drugim komrntarzu.

  • zibi - niezalogowany 2016-08-18 21:22:18

    Patryk masz racje idioci bez pojecia sie wypowiadaja , ja tez jezdze motorem pozdrawiam L w G .

  • yolek79 - niezalogowany 2016-08-18 20:42:36

    Czy ważne jest teraz czy jechał szybko, wolno, czy jego wina czy tez może zabrakło szczęścia?? NIE!! POTRZEBNA KREW I TO JEST TERAZ WAŻNE!!! Więc przestańcie biadolić i do RCKiK zapraszamy.

  • Patryk - niezalogowany 2016-08-18 20:09:53

    Wypowiadają sie idioci którzy wgl nie maja pojęcia o jeździe motocyklem !! Mam zaledwie 21 lat jutro z 2 kolegami idziemy oddać krew! Pozdrowienia z poznania i zdrowia życzymy mam nadzieje ze to choć troche pomoże .

  • Hdvnn - niezalogowany 2016-08-18 19:38:01

    Czytaj do konca- KAŻDA

  • Powstaniec - niezalogowany 2016-08-18 19:10:30

    A jaka grupa krwi

  • Michał - niezalogowany 2016-08-18 18:50:45

    tylko samo "Dla Michała Martka" nic nie da. Potrzebna nazwa szpitala i oddziału na którym leży.

  • R1 - niezalogowany 2016-08-18 17:21:12

    Przestańcie [ pip... ] tez miałem wypadek jadąc z dziewczyną na motocyklu jechaliśmy przepisowo aż w pewnym momencie rencista wyjechał na drogę i nam ją zablokował samochodem i nie mając już ucieczki uderzylismy w niego i nie była to nasza wina!!! Więc przestańcie udzielać swoje mądrości skoro nie znacie sytuacji. [ pip... ] chrześcijanie się znaleźli nie mając szacunku dla drugiego bliź[email protected]@!

  • Mika - niezalogowany 2016-08-18 15:50:32

    @Tomek Oni po wypadku nie nadają się na części zamienne. Ich organy wewnętrzne są najczęściej mocno uszkodzone,

  • kwiatek69 - niezalogowany 2016-08-18 11:15:38

    Jakim szpitalu leży. Potrzebne jest przy rejestracji

  • Mmmm - niezalogowany 2016-08-18 11:01:21

    To jeden z tych co tak zapierniczaja po ulicach jakby świat nie istnial?

  • alex - niezalogowany 2016-08-18 10:55:12

    W jakim szpitalu leży Michał? By oddać krew trzeba podać nazwę placówki

  • ja - niezalogowany 2016-08-18 09:07:59

    200 km/h to nie jest szybko ??? szybszy mogl sobie kupic to krwi by juz nie trzeba było

  • Monika A - niezalogowany 2016-08-18 07:04:17

    Bardzo szkoda, jesli ludzie w taki sposób wypowiadają sie na temat wypadkow bo nikt z nas nie zna ani miejsca ani godziny. Zaluje ze nie jestem obecnie w Polsce bo byłabym pierwsza która stałaby jako dawczyni. Jestem zarejestrowana jako dawczyni szpiku i jest mi obojętne komu mogłabym pomoc. Zawsze jako priorytet stawiam życie ludzkie. Dla rodziny życzę wiele sił, niech Pan Bóg ma was w opiece. Pozdrawiam

  • Monika - niezalogowany 2016-08-17 23:27:11

    Nie wazne czy motor lub samochod kazdy z nas moze miec wypadek. I nikt to znasz obecnych nie jest od tego zeby oceniac jak niechcecie pomagac to nie ale nie piscie glupich komentarzy

  • Patrycja - niezalogowany 2016-08-17 18:54:22

    Co za idioci się wypowiadają. Szkoda słów. Zrób najpierw prawo jazdy na motocykl a później dodawaj komentarze. Nie trzeba szybko jechać na motocyklu żeby stracić panowanie nad nim. Wystarczy jedna dziura w asfalcie.

  • arek - niezalogowany 2016-08-17 16:23:07

    Kto szybko jeździ, tego wolno niosą i tak się dobrze skończyło

  • Tomek - niezalogowany 2016-08-17 15:12:23

    Kto mu kazał tak zasuwać i narazac innych na niebezpieczenstwo, wiekszość motocyklistów to dawcy nerek.

  • Marcin - niezalogowany 2019-01-17 13:39:43

    Witam , mógłbym prosić o jakiś kontakt z Michałem ? Na 99% mam w posiadaniu jego motocykl że zdjęcia i chce zadac kilka pytań .

Dodajesz jako: |