Tragedia na A4. W zderzeniu trzech aut śmierć poniosła jedna osoba.


24wroclaw.pl
11/08/2019

Autostrada A4 #autostrada A4 #Policja #Karwiany #wypadekPrzed godziną 19 przed bramkami PPO na Karwianach w stronę Opole, zderzyły się trzy samochody. Jedna osoba nie żyje. Kolejne trzy zostały ranne.

Do wypadku doszło na 155 km autostrady A4. W stojące samochody z dużą prędkością wjechał bus dosłownie taranując dwa pojazdy - skodę i mercedesa. Jeden z pasażerów skody odniósł tak poważne obrażenia, że nie udało się go uratować. Pomimo godzinnej reanimacji mężczyzna zmarł. Dwaj kolejni pasażerowie oraz kierowca skody trafili do szpitala. Na miejscu jest prokurator i grupa dochodzeniowa. Kierowca busa który wjechał w stojące auta prawdopodobnie zasnął za kierownicą.

Autostrada została całkowicie zablokowana jest w stronę Opola. W przeciwną stronę ruch się odbywał się jednym pasem i był bardzo spowolniony. Powstały potężne korki.

Tragedia na A4. W zderzeniu trzech aut śmierć poniosła jedna osoba.

 
tragedia na a4. w zderzeniu trzech aut śmierć poniosła jedna osoba. - komentarze opinie (5)

Wściekły na głupotę władz.
11/08/2019

Co jeszcze musi się wydarzyć? Ilu jeszcze musi zginąć!?? Mamy 21 wiek, a wciąż są bramki ze szlabanami. Średniowiecze i czarna dupa. Po remoncie, a nic się nie zmieniło! Bramki blokują ruch cały dzień, także na bezpłatnych odcinkach między Bielanami Wr., a zjazdem na S8. To karygodne i niedozwolone! Służby nie wiedzą nawet kto jest odpowiedzialny i kto ma tego pilnować. GDDKiA ma to w "poważaniu", a Policja jest bezradna. Gdzie my żyjemy, w Afryce??? Dramat. Jak można blokować ruch bezkarnie, bez przyczyny, bez zmiany organizacji ruchu. Co to ma być? Państwo s Państwie? Dzwoniłem, tu i tam, każdy rozkłada ręce. Głupota i bezradność policji jest przerażająca. Temat nadaje się do telewizji w trybie pilnym. Dlaczego np. nie otworzyć jednej bramki całkowicie, dla jadących przez cały płatny odcinek i na końcu pobierać całą opłatę? I tak bez biletu(zagubienie) płaci się za cały odcinek, więc w czym problem! Trzeba być geniuszem i mnóstwo wiedzy posiąść, by to wymyślić. Intelektualny muł i wodorosty. Brawo.

Gść Dora
12/08/2019

Calkowita prawda !Mialam okazjie jechać,szybko autostradą się jechało. A potem godzina stania do bramki .Kolejny Polski absurd!

Gość
12/08/2019

Zamknąć ciula na kilka lat ze swoim wyżywieniem. Telefony robią swoje za kierownicą

Gość
12/08/2019

Te bramki to jest koszmar, jechałem wczoraj w stronę Wrocławia, na Karwianach stałem ponad godzinę, korek potężny, a bramki zamknięte....
Swoją drogą widać tutaj ewidentnie przemęczenie kierowców busów, którzy nie mają tachografu więc firma gania ich po kilkanaście godzin na trasach...

gość
13/08/2019

Bramki czy nie bramki... Na A4 jest codziennie jakaś stłuczka lub poważniejszy wypadek. Jeżdżę prawie codziennie przez A4 i to jest dramat co się tam dzieje. Wypadek za wypadkiem.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w Autostrada A4


TOP 5

Ogłoszenia

wróć

pełna wersja portalu