Panele fotowoltaiczne - Własna fabryka prądu - Najniższe ceny


24wroclaw.pl
13/05/2019

Reklama
Fotowoltaika to dziś już nie tylko moda na „naprawianie świata”, czyli pozyskiwanie energii przy minimalnej ingerencji w środowisko. To przede wszystkim oszczędność. Bowiem dzięki własnej produkcji prądu możemy zapomnieć o rachunkach za energię przez większą część roku.

Wciąż rosnące ceny energii elektrycznej stanowią już nie lada problem ale jednocześnie wymuszają niejako konieczność poszukiwania alternatywnych rozwiązań. Jednym z najbardziej zauważalnych rozwiązań jest fotowoltaika, dzięki której pozyskujemy prąd poprzez przetwarzanie energii słonecznej przy użyciu paneli fotowoltaicznych.  Obecnie to właśnie fotowoltaika i elektrownie wiatrowe to dwie największe składowe polskiej „zielonej energii”, przy tym najmniej ingerujące w środowisko. Porównanie kosztów nie pozostawia wątpliwości: budującym nowe domy bardziej opłaca się zainstalować ogniwa fotowoltaiczne na dachu niż wykorzystywać do ogrzewania gaz. Fotowoltaika opłaca się już zresztą wszystkim – inwestorom indywidualnym, firmom, instytucjom publicznym.

Aby stać się odbiorcą bardzo niskich rachunków za prąd wystarczy zgłosić się do dystrybutorów paneli fotowoltaicznych – takich jak Fabryka Prądu z Jeleniej Góry. Firma zajmuje się hurtową sprzedażą paneli dwóch czołowych światowych producentów.

Fabryka Prądu rozwija się dynamicznie. To zasługa jakości oferowanych przez nas paneli fotowoltaicznych, – podkreśla właściciel jeleniogórskiej firmy. Dzięki doświadczeniu, znajomości rynku, oferujemy produkt sprawdzony o wysokiej jakości i efektywności a przede wszystkim w niezwykle konkurencyjnych celach. To efekt bezpośredniej współpracy z producentami, która pozwala na zaproponowanie korzystniejszych cen. Koszt zakupu paneli oferowanych przez jeleniogórską Fabrykę Prądu zwraca się już po dwóch latach użytkowania. Ponadto nadają się one idealnie do samodzielnego montażu.

Mając własną fabrykę prądu wytwarzamy energię, która się nie kończy i przede wszystkim nie idzie z dymem jak węgiel, drewno czy gaz. Korzyści finansowe to jeden z najważniejszych zalet całej inwestycji. Dzięki nowelizacji prawa energetycznego przyłączanie instalacji stało się bardzo łatwe, Ułatwia to integrację

Korzyści finansowe to jedna z najważniejszych zalet całej inwestycji. Dzięki nowelizacji prawa energetycznego przyłączanie instalacji stało się bardzo łatwe, Ułatwia to integrację fotowoltaiki z systemem energetycznym. System prosumencki pozwala na montaż licznika dwukierunkowego. Rozliczenie energii następuje raz na 12 miesięcy poprzez wyliczenie różnicy pomiędzy energią wytworzoną samodzielnie a pobraną z sieci.

Warto również pamiętać, że od nowego roku weszły w życie przepisy pozwalające odliczyć od podatku kwotę wydaną na zainstalowanie ogniw PV wraz z osprzętem, co pozwala na redukcję kosztów o 18% (a w drugiej grupie podatkowej nawet o 32%).

www.fabrykapradu.pl                                                              ☎ 514 570 057

 
Panele fotowoltaiczne - Własna fabryka prądu - Najniższe ceny - komentarze opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w Reklama


TOP 5

Ogłoszenia

wróć

pełna wersja portalu