Makabryczny wypadek na 125 km autostrady A4

Autostrada A4, Makabryczny wypadek autostrady - zdjęcie, fotografia
24wroclaw.pl 08/04/2019 17:44

Tragiczny wypadek na 125 km autostrady A4 w stronę Wrocławia. O godzinie 17:20 doszło do makabrycznego wypadku, gdzie ciężarówka najechała na tył osobówki.

Makabryczny wypadek na 125 km autostrady A4

W momencie zdarzenia młody 24-letni kierowca osobówki znajdował się z tyłu swojego pojazdu. Prawdopodobnie sięgał do bagażnika po trójkąt ostrzegawczy. Nie miał żadnych szans na przeżycie. Na załączonych zdjęciach widać jak mocna była siła uderzenia.

Nie wiadomo dlaczego kierowca osobówki zatrzymał pojazd na prawym pasie. Niestety w tym miejscu nie ma pasa awaryjnego, Mogło dojść do awarii. Nie wiadomo też dlaczego kierujący ciężarówką nie zjechał na lewy pas. To wszystko wyjaśnia teraz policja i obecny na miejscu prokurator. Autostrada będzie zamknięta przez kilka godzin.

Reklama

makabryczny wypadek na 125 km autostrady a4 - komentarze opinie

  • Ben - niezalogowany 2019-04-08 18:31:24

    Jak nie wiadomo dlaczego kierowca ciezarowki nie zjechał? Bo pajac film ogladal na laptopie albo zupe gotowal. Ci potencjalni mordercy wszyscy tak robią.

    Zabójca!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-08 18:48:11

    Ben, jaki ty głupi jesteś.....

  • Gość 1 - niezalogowany 2019-04-08 18:56:35

    Ben nie wiesz co zaszło i jak a piszesz takie głupoty. Pewnie sam nie lepszy jesteś dla tego poszesz takie zeczy oceniając innych swoją miarka.

  • Gość2 - niezalogowany 2019-04-08 19:13:38

    Ben,jak bym miał oceniać wszystkich ludzi przez jedną czyjąś nieuwagę to wszyscy byli by debilami...jak ty

  • Marek - niezalogowany 2019-04-08 20:16:50

    Współczuje rodzinie , chwila i po człowieku (*)

  • gość 2019-04-08 21:06:50

    wracał ze spotu drajw klubu

  • Gość - niezalogowany 2019-04-08 22:39:50

    To jest autostrada czy pas startowy.... Gdzie w razie awari auto ma zjechac? A szydercy niech zdychaja w gorszych okolicznosciach

  • Jurek - niezalogowany 2019-04-09 00:05:03

    Jestem kierowcą ciężarówki ze skromnym 15 letnim doświadczeniem.
    Z przykrością stwierdzam,że większość kierowców na polskich blachach to zombie.
    Co drugi to Ukrainiec z kupionym prawkiem.
    Polska mentalność bycia zakiem to już przepis na tragedię...Co dopiero koledzy zza Buga...... Pracuje w De .Na drodze krajowej ograniczenie do 60 km/h....Nie dotyczy Polaków...Wszyscy 90km/h i czas pracy umowny od frachtu dziada,na który jeszcze durniejszy dziad się zgodził podpisując umowę.
    Na odstrzał.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-09 07:52:06

    Autostrada ... przepraszam psełdo autostrada śmierci

  • Gość - niezalogowany 2019-04-09 09:47:27

    Ben. Ale ty jesteś dureń chłopie. Brak słów. A może sex uprawiał na kanapie z tirówką.

  • gość 2019-04-09 10:06:37

    Gość A Ty co? Kolejny kurwa się znalazł. Seks na kanapie. Jebnijcie się wszyscy w ten chory łeb z takimi komentarzami.

  • Alicja - niezalogowany 2019-04-09 12:25:16

    Nie nazywajmy tego autostradą!! Współczucia dla najbliższych !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-09 16:45:20

    Powinni coś z A4 zrobić bo tyle co tam się dzieje to jest tragedia .... Codziennie coś ...żeby nie było pasa awaryjnego kpina .. a może powinniśmy dyktować i przewidywać kiedy nam się auto zepsuje żeby akurat był pas awarynny.
    Współczucia dla wszystkich rodzin ktorzy stracili kogoś bliskiego na tej pseudoautostradzie. Najniebezpieczniejszej drodze.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-09 19:02:15

    Ben...puknij się w łeb

  • Strażak - niezalogowany 2019-04-09 21:14:16

    Ofiarą został młody strażak który nieraz ratował innym życie wiedział jak się ma zachować na drodze alleeeee to tylko chwila i człowieka nie ma.

  • Piotr - niezalogowany 2019-04-10 08:38:51

    Autostrada A4 mam wrażenie że zakazy wyprzedzania są dla kierowców ciężarówek NAKAZAMI WYPRZEDZANIA.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-10 08:46:26

    Powinni wprowadzić bezwzględny zakaz pseudo wyprzedzania dla samochodów CIĘŻAROWYCH na Polskich autostradach bo to pseudo wyprzedzanie to jakaś kpina i żenada

  • Huk - niezalogowany 2019-04-10 21:49:11

    Gość...kierowcy tirów to frajerzy i cewle , brudasy , pijąc alkohol na pauzach siadają i jadą, sikają do butelek które wywalają za okno , żaden zaradny facet nie zostanie TIRÓWĄ

  • Bęc - niezalogowany 2019-04-10 23:30:06

    Huk,ty zioło zmień! Tirówą to była a może jest twoja matka. A może ty jesteś tą tirówą? Zaradny facet umie pisać!

  • gość 2019-04-11 19:28:06

    widzę, ze mocno się spinacie, a facetowi może po prostu zepsuło się auto. Nie ma pasa awaryjnego, więc wysiadam i idę w pole. Tyle ode mnie

  • Gość - niezalogowany 2019-04-11 21:31:37

    Wspolczucie dla rodziny . Jedno jest dla mnie pewne , ze setki kilometrow autostrad w Polsce z pasem awarynym co kilka kilomtrow to chore. Sam wiele razy sie zastanawialem jak bym sie zachowal gdyby moje auto wlasnie sie zepsulo w miejscu gdzie nie ma Pasa awaryjnego. Niemczech przykladowo w czasie awarii zatrzymujemy sie na pasie awaryjnym , zakladamy kamizelke i mamy obowiazek udac sie za barierki oczekujac np na ADAC. To chore. Kazdego to moze spotkac

  • gość 2019-04-12 13:08:17

    czesto widziałam jak kierowca tirów mają nogi na pulpicie zarzucone ;p to jak moze taki reagować? nie moze

  • Gość - niezalogowany 2019-04-12 19:15:00

    Do wszystkich dzbanow- oznakowanie awarii pojazdu na autostradzie to podstawa! Skad taki kierowca jadacy nawet 120 ma widziec ze inne auto stoi? Kiedy zobaczy moze byc juz za późno. Tym bardziej kiedy stoi na pasie. Swiatla awaryjne i jak jest mozliwosc przeciwmgielne. A najlepiej kupic zoltego koguta. To moze uratowac komus życie!

  • Kamil - niezalogowany 2019-04-14 21:38:46

    (Jarek) 15 lat doświadczenia ja mam 2 ale wiem że na landzie w de jest 70 a co do samej tragedii żal chłopaka złapał flaka z z lewej widać po oponie fałdki tak się dzieje jak jedziemy bez wiatru a nie tłumacząc kierowcy bo to jego wina na 100% na bank zmęczenie albo SMS a żałość jest wina polski jaka to droga brak pasa awaryjnego i barierka żeby nie uciec na pobocze

Dodajesz jako: |