PILNE

Kobieta wpadła pod tramwaj na Grabiszyńskiej

24/10/2018 13:54
  Wypadki drogowe, Kobieta wpadła tramwaj Grabiszyńskiej - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3

Na przystanku Pereca pod tramwaj wpadła 78.letnia kobieta.

Kobieta przechodziłą w niedozwolonym miejscu przez torowisko. Aby ją wydobyć strażacy musieli użyć specjalistycznych podnośników. Z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala.

Tramwaje linii 4, 5, 11 i 14 skierowano objazdem przez Hallera, Powstańców Śląskich. Kursują autobusy "za tramwaj" w relacji FAT - pl. Legionów.

Reklama

Kobieta wpadła pod tramwaj na Grabiszyńskiej komentarze opinie

  • Aga - niezalogowany 2018-10-25 00:08:20

    Ja też raz prawie weszłam pod tramwaj ale na przejściu, do tej pory nie wiem co się stało wtedy, chyba słońce mnie oślepiło, nagle usłyszałam dzwonek tramwaju odskoczyłam i znalazłam się na ziemi obok tramwaju ???? to było 20 lat temu a pamiętam jak wczoraj.

  • Stasia 58dp - niezalogowany 2018-10-24 20:40:25

    Szkoda treści na Ciebie czarodzieju,powinieneś nazwać się /samolub lub nie lubię ludzi/taki z Ciebie ideał?Nie popełniasz błędów?

  • czarodziej - niezalogowany 2018-10-24 19:28:49

    krótko,zwiężle i na temat. zadnego pezekłamania w tym niema. pozdrawiam elę... buraczaną istote

  • Ela - niezalogowany 2018-10-24 18:24:08

    Michał, właśnie tak. Brawo Ty! ????

  • Michał - niezalogowany 2018-10-24 18:00:02

    Czarodziej, nawet jeśli masz rację, to sposób w jaki ją wypowiadasz całkiem tę rację dyskredytuje. Nie zachowuj się jak burak.

  • Czarodziej - niezalogowany 2018-10-24 16:51:34

    FENIX dzięki za dobre słowo. To pozostałe towarzystwo pewnie tak samo włazi na drogę w nie wyznaczonych miejscach jeśli tak stoją murem za babcią. I mówię to też z perspektywy zawodowego kierowcy bo takich sytuacji jest bardzo dużo jak piesi wbiegają przed jadące samochody myśląc że zdąrzy przebiec na drugą stronę....lecz może nastąpić tzw zonk i akurat potknie się o krawężnik i idealnie wykłada się pod samochód czy tramwaj

  • Tulipan - niezalogowany 2018-10-24 16:51:29

    Dwa lata temu też byłam taką starą babą,która zderzyła się z tramwajem,do dzisiaj nie wiem jak do tego doszło,zdarzenia nie pamiętam,ale traumę mam chyba do końca życia.Starszej pani życzę zdrowia,a wszystkim komentującym radzę pamiętać,że wypadki chodzą po ludziach.

  • boguś - niezalogowany 2018-10-24 16:40:13

    Do Lidla do lidla......

  • Fenix - niezalogowany 2018-10-24 16:34:22

    Matko,zgroza tak naskoczyłyscie na czarodzieja a pomyślałyście co czuje i jak sie czuje motorniczy po czymś takim lezie taka tam gdzie nie może i niszczy życie sobie bliskim i kierowcy (motorniczemu)

  • Zgroza - niezalogowany 2018-10-24 15:58:13

    Ty będziesz kiedyś stary i obleśny i oby o tobie ktoś tak napisał

  • matko - niezalogowany 2018-10-24 15:32:19

    Czarodziej lepiej sobie mózg wyczaruj ????

  • Czarodziej - niezalogowany 2018-10-24 15:07:46

    Głupia stara baba !!! Do zamkniętego domu starców a nie puszczać na ulicę. Pewnie było tak samo z tamtą jak tramwaj ciągnął inną staruche za sobą i porozrywała się na kawałki