Fototapety Wrocław – wykonanie nadruku na tapecie


24wroclaw.pl
09/05/2019

Reklama
Drukarnie poszerzają swoją ofertę o usługi, na które systematycznie rośnie popyt. Jedną z takich usług jest wydruk fototapet. Fototapeta to w ostatnim czasie bardzo modny element dekoracyjny, który zdobi ściany zarówno w prywatnych wnętrzach, jak i biurowcach czy sklepach. Gotową fototapetę można kupić w sklepach z artykułami wnętrzarskimi bądź zamówić w sieci. Takie rozwiązanie nie wszystkich jednak zadowala. Ciekawym pomysłem może być natomiast umieszczenia na ścianie fototapety wykonanej na podstawie własnego zdjęcia, bądź ciekawej fotografii zakupionej z banku zdjęć. Takie fototapety Wrocław wykonuje drukarnia Gutenberg.

Fototapeta – efektowny wygląd i wygodne użytkowanie

Fototapeta zyskała tak dużą popularność, ponieważ potrafi ozdobić i odmienić każde wnętrze. Ciekawa fotografia przyciąga wzrok i nadaje charakteru pomieszczeniom, sprawia, że wyglądają stylowo i nowocześnie. Fototapetę można umieścić we wnętrzach o różnym przeznaczeniu, począwszy od pokoju dziecięcego, poprzez jadalnię, skończywszy na biurach, salach fitness, sklepach muzycznych itd.

Fototapeta jest również wygodna w użytkowaniu. Jeżeli została wykonana na podłożu wysokiej jakości, przykrywa wszelkie nierówności na ścianach, a jednocześnie chroni je przed drobnymi uszkodzeniami. Wysokiej jakości fototapety Wrocław są odporne na działanie wilgoci i zabrudzenia, dlatego łatwo się je czyści, co jest szczególnie istotne w przypadku pomieszczeń kuchennych oraz pokoi dla najmłodszych.

Fototapety Wrocław – druk fototapet na zamówienie

Korzystanie z usług profesjonalnej drukarni ma tę zaletę, że każde zlecenie jest dokładnie omawiane, a w efekcie klient otrzymuje wydruk, który spełnia wszystkie jego oczekiwania. To samo dotyczy fototapet.

Fototapety ze zdjęć mogą przedstawiać cały obraz uchwycony na fotografii, bądź wskazany przez klienta fragment. Mogą być czarno-białe lub kolorowe. Klient wybiera również podłoże i wskazuje, jakie wymiary ma mieć gotowa fototapeta, dzięki czemu będzie idealnie dopasowana do ściany. Dla pracowników drukarni nie jest istotne, co przedstawia dostarczana fotografia. Na fototapecie może znaleźć się wszystko, choć w przypadku prywatnych zdjęć najczęściej są to pejzaże, budynki, przyroda, zwierzęta i osoby.

Wysokiej jakości nadruk na fototapecie

W przypadku fototapety ogromne znaczenie ma jakość nadruku – powinien być wyraźny i trwały. Drukarnie, które drukują fototapety Wrocław podkreślają, że aby nadruk był wyraźny, dostarczona fotografia powinna być zdjęciem dobrej jakości.

Jeżeli chodzi o trwałość nadruku, wiele zależy od zastosowanej technologii nadruku, ale też rodzaju podłoża. Dobrej jakości fototapeta jest odporna na działanie wilgoci, nie wchłania zabrudzeń i nie blaknie pod wpływem działania promieni słonecznych. Szczególną uwagę na jakość podłoża powinny zwrócić osoby, które chcą umieścić fototapetę nad blatem kuchennym, w łazience, pokoju dziecięcym czy też pomieszczeniu przejściowym (ryzyko obtarcia) i wyjątkowo mocno nasłonecznionym.

 
Fototapety Wrocław – wykonanie nadruku na tapecie - komentarze opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w Reklama


TOP 5

Ogłoszenia

wróć

pełna wersja portalu