Ciężarówka zniszczyła most. Służby gminne szukają sprawcy


24wroclaw.pl
14/05/2019

Interwencje #Kąty Wrocławskie #Strzegom
Drewniany most w Bogdaszowicach w gminie Kąty Wrocławskie został niemal kompletnie zniszczony. Konstrukcja może w każdej chwili runąć do rzeki. Władze gminy szukają sprawcy lub sprawców.

W związku z uszkodzeniem mostu nad rzeką Strzegomką, zamknięta została droga między Bogdaszowicami a Stoszycami. Na chwilę obecną nie są znane okoliczności w których doszło do tak poważnego uszkodzenia przeprawy. Most rzeczywiście ledwie się trzyma na przyczółkach. Zdaniem Urzędu Gminy w Kątach Wrocławskich : Most został uszkodzony w wyniku najechania przez samochód ciężarowy, pomimo istniejącego zakazu.

Jednocześnie urzędnicy zwracają się  z prośbą do osób posiadających informacje mogące ustalić sprawcę zdarzenia o kontakt z Wydziałem Dróg i Transportu UMiG Kąty Wrocławskie.

Kontakt: tel. 71 390 71 59 i 71 390 72 37; e-mail: drogi@katywroclawskie.pl 

Ciężarówka zniszczyła most

 
ciężarówka zniszczyła most - komentarze opinie (5)

Gość
14/05/2019

" w Gminie Kąty Wrocławskie"

Kto to pisze???

gość
14/05/2019

No a w jakiej?

Gość
15/05/2019

Gratuluję 24wroclaw edycji postów i robienia z ludzi debili :)

Gość
15/05/2019

Stoszycami

gość
19/05/2019

Za most odpowiadają Urzędnicy Gminy i za oznakowanie tak samo urzędnicy Ruchu Drogowego. Mają szczęście, że nich nie zginą, Urzędnicy niech się biorą się za robotę z komentarza w TVP wynika, że do tej pory Grillowali. I jeszcze mówią redaktorowi 80 lat po wojnie w XXI wieku, że mieszkańcy korzystali z przyjemności na skróty. Mieszkańcy Bogdaszowicach żadnej łaski wam nie robią. Powinni Was przeprosić. Jest takie powiedzenie co konia obchodzi jak się wóz przewróci. Im szybciej się wezmą za robotę szybciej skończą Taki mostek można zrobić w tydzień.Hej
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w Interwencje


TOP 5

Ogłoszenia

wróć

pełna wersja portalu