REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Wroc�aw i okolice
Wiadomości


Poszukiwany listem gończym - wpadł podczas kradzieży. Bezskutecznie próbował podawać się za inną osobę

Od Sara 12-10-2018 : 15:43

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież w jednym ze sklepów na terenie dzielnicy Stare Miasto. Mężczyzna trafił prosto do aresztu i podczas sprawdzania jego danych personalnych, wyszło na jaw, że podał się za inna osobę. Szczegółowa identyfikacja z wykorzystaniem najnowocześniejszych policyjnych systemów potwierdziła, że jest osobą poszukiwaną listem gończym. Funkcjonariusze doprowadzili już podejrzanego, do zakładu karnego gdzie spędzi najbliższe 8 lat.
foto:

Do zatrzymania doszło na terenie wrocławskiej dzielnicy Stare Miasto. Mężczyznę zatrzymano chwilę po tym, jak dokonał kradzieży w jednym z miejscowych sklepów. Gdy funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z komisariatu na Starym Mieście sprawdzali jego dane personalne ujawnili, że podaje się za inną osobę. Policjanci przeprowadzili szczegółową identyfikację z wykorzystaniem najnowocześniejszych policyjnych systemów i potwierdzili, że jest to 40-latek poszukiwany listem gończym. Okazało się też, że mężczyzna ma na swoim koncie kilka poważnych przestępstw.

Za kradzież i inne wcześniejsze przestępstwa odpowie on teraz przed sądem. Funkcjonariusze doprowadzili już podejrzanego, do zakładu karnego gdzie spędzi najbliższe 8 lat.

asp. szt. Łukasz Dutkowiak

 źródło

| 321 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 4 + 10 ):
do góry