REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Mechanika Pojazdowa
Wiadomości


Uciekał przed policją staranował ogrodzenie

Od 11-10-2018 : 11:42

Młody mężczyzna kierujący oplem corsa nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i próbował uciekać. Okazało się, że nie ma uprawnień do prowadzenia pojazdu a w schowku przewozi narkotyki.
foto:

Policjanci z Przemkowa ruszyli w pościg za oplem corsą, którego kierowca nie zatrzymał się do kontroli.  Podczas ucieczki mężczyzna zachowywał się agresywnie na drodze, a wykonywane przez niego manewry były bardzo niebezpieczne. Mimo wyraźnych sygnałów do zatrzymania pojazdu, kierujący oplem nie zamierzał się zatrzymać. Niebezpieczny rajd przemkowskiego kierowcy zakończyła utrata panowania nad pojazdem i zderzenie z betonowym ogrodzeniem prywatnej posesji. Mężczyzna zdecydował się jednak kontynuować ucieczkę pieszo, lecz po kilkudziesięciu metrach został schwytany i obezwładniony przez funkcjonariuszy.

Jak się okazało mieszkaniec Przemkowa nigdy nie posiadał prawa jazdy, a ponadto policjanci przeszukując jego samochód, znaleźli w schowku ponad 175 porcji handlowych metamfetaminy.

Za przestępstwa niestosowania się do poleceń funkcjonariuszy, którzy przy użyciu sygnałów dźwiękowych i świetlnych, dawali polecenia do zatrzymania pojazdu oraz posiadania znacznej ilości środków odurzających podejrzany mężczyzna może trafić do zakładu karnego nawet na 10 lat.

| 210 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 7 + 8 ):
do góry