REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Mechanika Pojazdowa
Wiadomości


3,5 kg narkotyków w samochodzie

Od 11-10-2018 : 11:25

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności, grozić może mężczyźnie, zatrzymanemu przez policjantów z komendy wojewódzkiej we Wrocławiu, a podejrzanemu o przestępczość narkotykową. W samochodzie, którym przemieszczał się zatrzymany, wywodzący się ze środowiska pseudokibiców, funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 3,5 kg narkotyków.
foto:

Funkcjonariusze Wydziału dz. Przestępczości Pseudokibiców Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, w wyniku prowadzonych działań operacyjnych, ustalili i zatrzymali 27 – letniego mężczyznę, wywodzącego się ze środowiska pseudokibiców, podejrzanego o przestępczość narkotykową.


Do zatrzymania doszło w nocy na jednej z ulic wrocławskiej dzielnicy Śródmieście, gdy mężczyzna przemieszczał się samochodem. W aucie policjanci znaleźli i zabezpieczyli blisko 3,5 kg marihuany. Paczki z narkotykami ukryte były w worku foliowym.


Funkcjonariusze wyjaśniają obecnie wszystkie okoliczności tej sprawy. Jak wynika z ich ustaleń,  przechwycone środki odurzające miały być rozprowadzone w środowisku z którego wywodzi się zatrzymany.  Pojazd został zabezpieczony, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.


W  świetle ustawy, za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie zatrzymanego zdecyduje teraz sąd.

| 315 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 8 + 8 ):
do góry