REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Mechanika Pojazdowa
Wiadomości


1.5 tys. złotych czeka na swojego właściciela. Pieniądze podczas obchodu znalazł dzielnicowy z Wrocławia

Od Sara 10-10-2018 : 22:40

Policjant z komisariatu na wrocławskich Krzykach, patrolując pieszo podległy rejon służbowy, zauważył leżące na ulicy pieniądze. Dzielnicowy pozbierał gotówkę i ponieważ w pobliżu nie było żadnych osób postronnych, zdeponował ją w jednostce. Okazało się, że było to aż 1.5 tys. złotych. Obecnie pieniądze czekają na swojego właściciela w jednostce Policji przy ulicy Ślężnej 115. Funkcjonariusze proszą o kontakt pod nr telefonu 71 782 46 00 osobę, która w ostatnim czasie zagubiła je w rejonie ulicy Januszowickiej i chciałaby odzyskać swoją własność.
foto:

Około godziny 9.00 dzielnicowy z Komisariatu Policji Wrocław–Krzyki, pełniąc służbę obchodową w podległym mu rejonie służbowym, zauważył leżące na ulicy pieniądze. Ponieważ w pobliżu nie było żadnych osób postronnych, zabezpieczył gotówkę i zdeponował w jednostce. Okazało się, że łącznie znalazł 1.5 tys. złotych.

Obecnie odnalezione przez policjanta pieniądze czekają na swojego właściciela w Komisariacie Policji Wrocław-Krzyki przy ulicy Ślężnej 115-129.Osobę, która w ostatnim czasie zagubiła gotówkę w rejonie ulicy Januszowickiej i chciałaby odzyskać swoją własność, wrocławscy funkcjonariusze proszą o kontakt pod nr telefonu 71 782 46 00.

asp. szt. Łukasz Dutkowiak

 

źródło

| 845 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 1 + 1 ):
do góry