REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Wroc�aw i okolice
Wiadomości


Wokół Hali Stulecia – Tereny Wystawowe

Od PW 09-10-2018 : 11:57

Hala Stulecia i Tereny Wystawowe to unikatowe miejsce na mapie Polski, gdzie historia w pełni współgra ze współczesnością. Splatają się tu wizje kilku wybitnych architektów niemieckiego Breslau, na czele z wizjonerskim projektem Hali Stulecia autorstwa Maksa Berga, które złączone w jedno stanowią doskonałą całość. Znajdziemy tu wyjątkowe przykłady architektury modernistycznej, uznane za pomnik historii.
foto: Patrycja Wites

Hello Poland zaprasza na spacer z przewodnikiem w sobotę, 13 października o godzinie 16:00.

Podczas wycieczki dowiemy się, dlaczego Hala Stulecia i Tereny Wystawowe znajdują się właśnie tutaj? Czym inspirował się Max Berg projektując swoje dzieło? Dlaczego stawiający ją robotnicy bali się przystąpić do zdejmowania szalunków? Oraz co łączy Tereny Wystawowe ze Śląskim Towarzystwem Wyścigów Konnych? Podczas spaceru przybliżymy Wam historię tego niezwykłego miejsca oraz sylwetki jego głównych architektów. Odbędziemy niezwykłą podróż w czasie, rozpoczynając ją na początku XX wieku.


ZAPISY:
Udział w wycieczce możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym zapisaniu się przez stronę internetową:
https://hello-poland.com.pl/produkt/wokol-hali-stulecia-13-10-2018/
Zapisy trwają do 13.10. g. 13:00 lub do wyczerpania limitu miejsc.
Brak możliwości zapłaty gotówką na miejscu.
Cena: 35 zł/os.


Wycieczkę poprowadzi Ewa Niedbałka - licencjonowany przewodnik miejski.


Informacji na temat zwiedzania udzielamy pod numerem telefonu +48 667 999 952 oraz mailowo biuro@hello-poland.com.pl w godzinach pracy biura (poniedziałek-piątek 9:00-17:00).

| 33 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 1 + 6 ):
do góry