REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Wroc�aw i okolice
Wiadomości


Wieczorne zwiedzanie Afrykarium

Od PW 08-10-2018 : 13:07

Chcielibyście zobaczyć, co się dzieje w Afrykarium, gdy wyjdą ostatni zwiedzający? Hello Poland zaprasza na zwiedzanie Afrykarium po godzinach otwarcia obiektu! Jest to niepowtarzalna okazja, aby poznać ten unikatowy na skalę Polski obiekt bez tłumu turystów, w niedostępnej porze i w towarzystwie przewodnika, który zdradzi Państwu tajemnice tego fascynującego miejsca.
foto: VTW

Nasz przewodnik pomoże Państwu odkryć niezwykłe Afrykarium! Dowiecie się, dlaczego akrylowe szyby do akwariów sprowadzono aż z Japonii, jak powstawał osiemnastometrowy podwodny tunel oraz które zwierzęta były pierwszymi lokatorami Afrykarium. Te i wiele innych ciekawostek czeka na Państwa już 20 października o godzinie 18:00.

Podczas zwiedzania zaprosimy Państwa także na słodki poczęstunek do Laguna Bistro & Cafe. Skosztujecie Państwo kawy lub herbaty, a w ramach deseru zaserwujemy Państwu pyszne ciasto.

Zwiedzanie w cenie 79 zł/os. obejmuje:
- wejście do Afrykarium po godzinach otwarcia obiektu,
- zwiedzanie Afrykarium z przewodnikiem,
- poczęstunek w Laguna Bistro & Cafe

Dzieci do lat 3 – wstęp wolny. Pozostali - 79 zł/os.

Szczegóły i zapisy: https://hello-poland.com.pl/produkt/wieczorne-zwiedzanie-afrykarium-20-10-2018/

Zapisy trwają do 17.10. do godz. 12:00.

Informacji na temat zwiedzania udzielamy pod numerem telefonu +48 667 999 952 oraz mailowo biuro@hello-poland.com.pl w godzinach pracy biura (poniedziałek-piątek 9:00-17:00).

| 599 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 5 + 7 ):
do góry