REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Wroc�aw i okolice
Wiadomości


Karambol na A4. Jedna osoba nie żyje, trzy są ranne

Od Sara 08-10-2018 : 12:45

Do tragicznego w skutkach karambolu doszło na 69. kilometrze autostrady A4 w kierunku Zgorzelca. W zdarzeniu uczestniczyło osiem pojazdów, z czego aż siedem to samochody ciężarowe. Na miejscu zginęła kobieta kierująca osobówką, Droga jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.
foto: OSP Brochocin

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 10. – Najprawdopodobniej auto osobowe uderzyło w tył ciężarówki, a następnie wjechały w nie kolejne samochody, które jechały za nim. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. Był to kierowca samochodu osobowego, prawdopodobnie mężczyzna. Trzy osoby zostały ranne, ale z tego co wiemy na tę chwilę, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – informuje aspirant sztabowy Paweł Petrykowski, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.

Na miejscu działają służby ratunkowe. Obecny jest także prokurator, biegły z zakresu wypadków, a także policja, która ustala przyczyny i okoliczności karambolu. Droga w kierunku Zgorzelca jest zablokowana. Samochody kierowane są na wcześniejszy zjazd na Lubiatów.

foto :OSP Brochocin/facebook

źródło

| 1536 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 6 + 3 ):
do góry