REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Mechanika Pojazdowa
Wiadomości


Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 17-latka, który włamał się do pizzerii

Od Sara 07-10-2018 : 12:37

Natychmiastową interwencję podjęli policjanci z Wrocławia, po tym jak otrzymali informację o włamaniu do jednego z lokali gastronomicznych na terenie miasta. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, sprawca był jeszcze w środku. Okazał się nim nastolatek, który twierdził, że szukał alkoholu. Policjanci potwierdzili, że będąc wewnątrz pizzerii, skradł jeszcze kilkanaście złotych z kasy. O dalszym losie zatrzymanego zdecyduje teraz sąd.
foto:

Do zdarzenia doszło przed godziną 23.40 na terenie wrocławskiej dzielnicy Ołbin. Jeden z zaniepokojonych przechodniów mając podejrzenia, że chwilę wcześniej mogło mieć miejsce włamanie do lokalu gastronomicznego, od razu zawiadomił o tym Policję.

Funkcjonariusze niezwłocznie pojechali na miejsce, gdzie wewnątrz lokalu, zatrzymali podejrzanego o to przestępstwo nastolatka. Ustalenia potwierdziły, że 17-letni mieszkaniec Wrocławia z pizzerii zabrał kilkanaście złotych, a włamał się w poszukiwaniu alkoholu.

W świetle obowiązujących przepisów za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawiania wolności. O wymiarze kary dla podejrzanego nastolatka zdecyduje teraz sąd.

kom. Kamil Rynkiewicz

źródło

| 282 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 4 + 5 ):
do góry