REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Mechanika Pojazdowa
Wiadomości


Podejrzany o handel narkotykami wpadł podczas kontroli drogowej.

Od 24-09-2018 : 13:22

Kierowcę pojazdu, który jechał pod wpływem działania środków odurzających zatrzymali policjanci z wrocławskiej drogówki. Podczas rutynowej kontroli funkcjonariusze ustalili, że 36-latek nie posiada prawa jazdy. Ujawnili także w jego pojeździe blisko 700 porcji marihuany i inne zabronione prawem środki odurzające. Dalsze czynności kryminalnych ze Śródmieścia, realizowane w mieszkaniu mężczyzny, pozwoliły na zabezpieczenie kolejnych narkotyków. Były to ponad 270 porcji marihuany, a także wagi elektroniczne służące do porcjowania środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu a teraz grozić mu może kara do 10 lat pozbawienia wolności.
foto:

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, podczas nocnego patrolu ulic miasta, zatrzymali do rutynowej kontroli kierowcę samochodu osobowego.


Podczas prowadzonej przez policjantów interwencji mężczyzna zachowywał się bardzo nienaturalnie i był nerwowy. Kontrola dokumentów 36-latka ujawniła, że nie posiada on prawa jazdy. Dokument został mu zatrzymany z powodu jazdy w stanie nietrzeźwości.


Jako, że był środek nocy, policjanci podczas kontroli używali latarki. Uwagę ich przykuł również fakt, nieprawidłowej reakcji na światło źrenic mężczyzny. Funkcjonariusze zapytali kierowcę o to czy dobrze się czuje. Mężczyzna oświadczył, że tak ale 2 godziny wcześniej palił marihuanę.


36-latek został zatrzymany. Policjanci podczas przeszukania samochodu ujawnili blisko 700 porcji marihuany oraz kilka rodzajów innych środków odurzających.


Mężczyzna trafił do aresztu policyjnego, a pojazd którym się poruszał odholowano na parking strzeżony.

Dalsze czynności realizowane już przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego z Komisariatu Policji Wrocław – Śródmieście doprowadziły do zabezpieczenia w mieszkaniu mężczyzny, kolejnych narkotyków. Łącznie zabezpieczono ponad 270 porcji marihuany oraz inne środki odurzające, które są obecnie badane. Ujawniono także ponad 60 kolorowych tabletek oraz wagi elektroniczne służące do porcjowania narkotyków, gotówkę i laptop.

O losie mężczyzny zadecyduje teraz sąd. Grozić mu może kara do 10 lat pozbawienia wolności.


źródło

| 243 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 3 + 5 ):
do góry