REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Wroc�aw i okolice
Wiadomości


Wypadek na „prostej skoroszowskiej” – trzy osoby ranne po zderzeniu samochodu osobowego z jeleniem

Od 13-09-2018 : 12:54

Trzy osoby zostały ranne w wypadku drogowym jaki miał miejsce na tzw. „prostej skoroszowskiej” na drodze krajowej nr 15. Samochód osobowy marki Renault Clio zderzył się z jeleniem, który wybiegł z lasu. Miliccy policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas podróżowania drogami prowadzącymi przez tereny leśne i ostrzegają kierowców przed zwierzętami, które nagle i niespodziewanie mogą wtargnąć na jezdnię wprost pod jadący pojazd powodując zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
foto:

Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi pomiędzy miejscowościami Lasowice – Skoroszów. Jak wykazały wstępne czynności przeprowadzone przez policjantów na miejscu zdarzenia, w stronę Trzebnicy jechał samochodem osobowym marki Renault Clio 21-letni mieszkaniec powiatu inowrocławskiego. Wraz z nim jechała 20-letnia pasażerka i 23-letni pasażer. Jak wstępnie ustalono, w pewnym momencie z lasu wybiegł jeleń i zderzył się z jadącym samochodem. Kierowca stracił panowanie nad samochodem i wjechał do przydrożnego rowu, gdzie doszło do wywrócenia się pojazdu. Osoby jadące samochodem doznały obrażeń ciała – ranni zostali przewiezieni do szpitala w Trzebnicy. Renault Clio zostało zniszczone – pojazd nie nadawał się do dalszej jazdy i został odholowany na parking strzeżony.

Policjanci ustalili, że kierowca był trzeźwy. Trwa wyjaśnianie okoliczności zaistniałego niebezpiecznego zdarzenia drogowego.

Jednocześnie miliccy policjanci apelują do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas podróżowania drogami prowadzącymi przez okoliczne tereny leśne i ostrzegają kierowców przed zwierzętami, które nagle i niespodziewanie mogą wtargnąć na jezdnię wprost pod jadący pojazd powodując poważne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

| 570 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 9 + 3 ):
do góry