REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Wroc�aw i okolice
Wiadomości


Dachowanie SUV-a na trasie S8

Od Oleśnica998 13-09-2018 : 07:53

Wczoraj późnym wieczorem, około kwadrans przed godziną 23, do Stanowiska Kierowania KP PSP w Oleśnicy dotarła informacja o wypadku drogowym na 59 kilometrze drogi S8
foto: Oleśnica998

Na pasie w kierunku Wrocławia miało dojść do dachowania samochodu osobowego, w wyniku czego poszkodowane miały zostać trzy osoby- w tym małe dziecko. Na miejsce niezwłocznie zadysponowane zostały dwa zastępy z JRG Oleśnica, a także zaalarmowana została jednostka OSP KSRG Ligota Polska.

Strażacy, którzy dotarli na miejsce wypadku stwierdzili, że w zdarzeniu udział biorą dwa pojazdy – osobowe Renault Kadjar, które dachowało i leży do góry kołami na jezdni, a także ciężarowy Mercedes, zajmujący pobliski pas rozbiegowy. W wyniku zdarzenia poszkodowana została dwójka dorosłych oraz małe dziecko, podróżujące wraz z rodzicami SUV-em. Ranni trafili pod opiekę załóg Ratownictwa Medycznego, które udzieliły im pomocy. Następnie trafili oni do szpitali w Oleśnicy oraz we Wrocławiu.

Wstępnie udało nam się ustalić jedynie, że doszło do dachowania osobówki, która również uderzyła w ciężarowego Mercedesa. Nie wiadomo jednak czy miało to miejsce przed “koziołkowaniem” Renault i było jego przyczyną, czy też w jego trakcie SUV uderzył w ciężarówkę na rosyjskich tablicach rejestracyjnych.

Przez pewien czas ruch na drodze S8 w kierunku Wrocławia był całkowicie zablokowany. Po kilkudziesięciu minutach udrożniony został lewy skrajny pas, po którym kierowcy mogli ominąć leżącą na dachu osobówkę.

Oleśnica998

| 527 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 9 + 1 ):
do góry