REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Mechanika Pojazdowa
Wiadomości


Ukradł towar ze sklepu i został schwytany gdy utknął na ogrodzeniu

Od 09-08-2018 : 12:34

Kłodzcy policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o kradzież w sklepie. Pijany mężczyzna najpierw zabrał dwie wiertarki, a następnie chciał uciec przez płot ogradzający placówkę handlową. Mężczyzna ze swoim łupem zawiesił się na metalowym ogrodzeniu. Został zauważony na przez pracowników ochrony. Powiadomieni o kradzieży policjanci zatrzymali mężczyznę. Za popełnione przestępstwo grozi zatrzymanemu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.
foto:

Do zdarzenia doszło w jednym z marketów w Kłodzku. Jak ustalili policjanci, sprawca najpierw zabrał z regału dwie wiertarki wartości 760 zł, a nastepnie wykorzystując dogodny moment wybiegł ze sklepu nie płacąc za towar. 43-latek chciał uciec ze swoim łupem przez płot ogradzający placówkę. Pracownik ochrony zauważył mężczyzne jak utknął na ogrodzeniu. Ruszył za nim i schwytał sprawcę, następnie powiadomił Policję. Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali 43-letniego mieszkańca powiatu kłodzkiego. Po przewiezieniu do komendy mężczyznę poddano badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Jak się okazało, podejrzany miał trzy promile alkoholu w organizmie.

Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.


| 205 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 6 + 8 ):
do góry