REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Wroc�aw i okolice
Wiadomości


Policyjni wywiadowcy zatrzymali dwie osoby podczas transakcji sprzedaży narkotyków

Od 09-08-2018 : 08:58

Wrocławscy policjanci, którzy patrolowali teren Ołbina, namierzyli w bramie dwóch mężczyzn, którzy zachowywali się podejrzanie. Na widok funkcjonariuszy jeden z nich usiłował uciec. Oboje zostali chwile później zatrzymani i sprawdzeni przez policjantów. Przy jednym z mężczyzn ujawniono pięć woreczków z heroiną. Obaj trafili do policyjnego aresztu i teraz odpowiedzą za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.
foto:

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji i Patrolowego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu kontrolowali popołudniem teren wrocławskiego Ołbina. Policjanci podjęli obserwację okolicy jednej z kamienic w pobliżu Parku Staszica. W bramie namierzyli dwóch mężczyzn, którzy zachowywali się podejrzanie, coś sobie przekazywali, a na widok funkcjonariuszy jeden z nich próbował uciec.


Funkcjonariusze zareagowali błyskawicznie i po chwili obaj mężczyźni byli już w rękach Policji. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że jeden z mężczyzn ma przy sobie pięć woreczków z heroiną. Drugi natomiast kwotę 2,5 tysiąca złotych.


Policjanci sprawdzają obecnie, czy na miejscu doszło do transakcji sprzedaży narkotyków.


W sprawie zabezpieczone zostały m. in. telefony komórkowe ujawnione przy zatrzymanych.


44-latek usłyszał już zarzut posiadania środków zabronionych, za co grozić mu może kara nawet do 3 lat pozbawienia wolnośc

| 806 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 7 + 4 ):
do góry