REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Wroc�aw i okolice
Wiadomości


Jechał mając 3 promile alkoholu w organizmie i staranował 4 pojazdy.

Od 09-08-2018 : 08:51

Wrocławscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego, który prowadząc pojazd w takim stanie, staranował cztery auta. Do zdarzenia doszło tuż przed północą na terenie Leśnicy. Badanie przeprowadzone przez funkcjonariuszy wykazało aż 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił prosto do policyjnego aresztu i teraz za swój czyn będzie musiał odpowiedzieć przed sądem.
foto:

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, bezpośrednio po zdarzeniu, zatrzymali nietrzeźwego kierującego, który doprowadził do kolizji z czterema innymi pojazdami. Według relacji świadka zdarzania, mężczyzna na jednej z ulic w Leśnicy, wykonując manewr cofania, uderzył w dwa prawidłowo zaparkowane pojazdy. Nie zatrzymał się i kontynuował jazdę, a po przejechanych niecałych 100 metrach staranował kolejne dwa pojazdy.

Mężczyzna był w stanie wyraźnie wskazującym na spożycie alkoholu. Policjanci na miejscu zatrzymali kierowcę i wtedy okazało się, że 3 promile alkoholu w organizmie.

27-letni mieszkaniec Wrocławia trafił prosto do policyjnego aresztu, a samochód którym się poruszał odholowano na parking strzeżony.

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna odpowie teraz przed sądem.

Usłyszał już zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu oraz spowodowania kolizji drogowych. Sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego.

Przypomnijmy, że w przypadku spowodowania nawet drobnej kolizji, nie ma co liczyć na ochronę z polis ubezpieczeniowych AC / OC. Ubezpieczyciel naturalnie wypłaci wszystkim innym osobom poszkodowanym należne świadczenia, ale najpewniej zwróci się o zwrot wypłaconych kwot.

| 561 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 1 + 10 ):
do góry