REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Wroc�aw i okolice
Wiadomości


Wiosenny spacer Promenadą Staromiejską

Od PW 14-06-2018 : 11:35

Hello Poland w okresie, gdy Staromiejskie Centrum Wrocławia gości Jarmark Świętojański, zaprasza na zwiedzanie zabytków Wrocławia z perspektywy Promenady Staromiejskiej. Zapraszamy na wycieczkę 17 czerwca (niedziela) o 11:00.
foto: Patrycja Wites

Promenada Staromiejska to pas zieleni miejskiej we Wrocławiu położony w miejscu dawnych fortyfikacji obronnych wzdłuż Fosy Miejskiej oraz na niewielkim odcinku wzdłuż Odry. Stanowi ona obszar miejskiej przestrzeni zielonej zlokalizowany w obrębie Starego Miasta, który powstał po rozebraniu na rozkaz Napoleona miejskich murów obronnych.

Na trasie zwiedzania zapoznacie się Państwo z przyrodą tego wspaniałego miejsca otaczającą zabytki Wrocławia, które rzadziej odwiedzamy ze względu na ich oddalenie od Rynku oraz odwiedzicie wiele romantycznych rzeźb plenerowych i pomników związanych z historią miasta i Polski.

ZAPISY:
Udział w wycieczce możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym zapisaniu się przez stronę internetową: https://hello-poland.com.pl/produkt/promenada-staromiejska-170618/
Zapisy trwają do 17.06. g. 8:00 lub do wyczerpania limitu miejsc.
Brak możliwości zapłaty gotówką na miejscu.
Cena wycieczki: 35 zł/os.

Informacji na temat zwiedzania udzielamy pod numerem telefonu +48 667 999 952 oraz mailowo biuro@hello-poland.com.pl w godzinach pracy biura (poniedziałek-piątek 9:00-17:00).

| 116 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 7 + 9 ):
do góry