REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Wroc�aw i okolice
Wiadomości


Poszukiwany duet wybrał się na przejażdżkę motocyklem ulicami miasta

Od 13-06-2018 : 09:42

Policjanci z Legnicy zatrzymali mężczyznę, który poruszał się motocyklem posiadając decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania. Ponadto okazał się osobą poszukiwaną, podobnie jak kobieta, która podróżowała razem z nim jednośladem. O dalszym losie motocyklisty decydować będzie sąd. Za niestosowanie się do decyzji o cofniętych uprawnieniach grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
foto:

W godzinach wieczornych 11 czerwca br.  na ulicy Kartuskiej w Legnicy funkcjonariusze komendy miejskiej zatrzymali do kontroli drogowej motocykl, którego kierującym okazał się 28-latek. Mężczyzna nie posiadał podczas kontroli drogowej prawa jazdy. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że wydana została decyzja o cofnięciu uprawnień do kierowania i jest poszukiwany celem doprowadzenia do prokuratury.

Na miejscu wylegitymowano również pasażerkę motocykla, 23-letnią legniczankę, Jak się okazało, kobieta była poszukiwana przez sąd celem odbycia kary zastępczej aresztu za nieuiszczoną grzywnę. Kobietę po zapłaceniu grzywny zwolniono. Natomiast mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie.

Zatrzymany za popełnione przestępstwo odpowie teraz przed sądem.

Za niestosowanie się do decyzji o cofnięciu uprawnień grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

| 244 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 10 + 3 ):
do góry