REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Mechanika Pojazdowa
Wiadomości


Ukradł i groził

Od 12-06-2018 : 10:52

Wałbrzyscy policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Sprawca wszedł do jednego z marketów, ukradł artykuły chemiczne, a następnie grożąc pozbawieniem życia pracownikowi ochrony, uciekł z miejsca zdarzenia. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.
foto:

Funkcjonariusze zespołu operacyjno-rozpoznawczego Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu w wyniku czynności operacyjnych ustalili, a następnie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Do zdarzenia doszło 10 maja br. na terenie Wałbrzycha.

Funkcjonariusze drugiego komisariatu operacyjnie ustalili, że to właśnie 27-letni mężczyzna ponad miesiąc temu ukradł artykuły chemiczne o wartości około 150 złotych z jednego z marketów w Wałbrzychu, a następnie zagroził pozbawieniem życia pracownikowi ochrony obiektu, po czym uciekł z miejsca zdarzenia.

W wyniku podjętych działań policjantów, został on zatrzymany. Podejrzany podczas czynności procesowych przyznał się do popełnionego czynu i złożył wyjaśnienia. Grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do lat 10.

| 211 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 7 + 7 ):
do góry