REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Mechanika Pojazdowa
Wiadomości


Spanikowany kierowca chciał się pozbyć narkotyków - wysypał je pod swój samochód

Od 11-06-2018 : 16:08

Na jednej ze stacji paliw młody mężczyzna siedzący za kierownicą auta wyrzucił na zewnątrz niedopałek papierosa. Zauważyli to policjanci, którzy podeszli do niego w związku z popełnionym wykroczeniem. Okazało się, że mężczyzna miał przy sobie środki odurzające. Gdy zauważył co się dzieje, spanikowany wysypał je pod drzwi swojego samochodu. Większą część marihuany funkcjonariusze znaleźli dodatkowo później w jego mieszkaniu.
foto:

Policjanci patrolujący teren Jawora zauważyli na jednej ze stacji paliw młodego mężczyznę, siedzącego za kierownicą auta, który zaśmiecił pobliski teren wyrzucając na ziemię niedopałek papierosa. Z uwagi na popełnione wykroczenie podjęli wobec niego interwencję. W tym momencie spanikowany kierowca wysypał posiadany susz roślinny pod drzwi swojego samochodu. Chwilę później został zatrzymany w związku z podejrzeniem o posiadanie środków odurzających.


W trakcie dalszych działań w tej sprawie funkcjonariusze udali się do miejsca zamieszkania podejrzanego. Tam, w szafie znaleźli ukrytą puszkę, w której znajdował się susz roślinny o intensywnym zapachu. Przeprowadzone badanie wykazało, że zabezpieczona substancja pod samochodem oraz w miejscu zamieszkania 25-latka to marihuana, z której można uzyskać blisko 100 porcji handlowych tego narkotyku. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających.


Obecnie wyjaśniane są wszystkie okoliczności tej sprawy. Policjanci sprawdzają, czy mężczyzna, który w przeszłości był już notowany za tego typu przestępstwa nie zajmował się rozprowadzaniem narkotyków.


Teraz 25-latek za swój czyn odpowie przed sądem. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

| 361 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 9 + 3 ):
do góry