REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Wroc�aw i okolice
Wiadomości


Odpowie przed sądem za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Od 11-06-2018 : 16:03

Środki odurzające w postaci amfetaminy ujawnili i zabezpieczyli w jednym z mieszkań w Wałbrzychu policjanci tutejszej komendy. Funkcjonariusze zatrzymali w tej sprawie kobietę, która usłyszała już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za tego typu czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
foto:

W wyniku prowadzonych działań operacyjnych funkcjonariusze pionu kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wałbrzychu ustalili mieszkanie, w którym mogły być przechowywane większe ilości środków odurzających. Gdy udali się w ustalone miejsce, zastali w nim 57 - letnią kobietę, a w trakcie przeszukania lokalu mieszkalnego ujawnili ilość amfetaminy, z której w wyniku porcjowania można by było uzyskać blisko 700 porcji tego narkotyku.


Kobieta w związku z podejrzeniem posiadania znacznych ilości środków odurzających została zatrzymana. Za tego typu czyn grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Oprócz tego policjanci wyjaśniając okoliczności tej sprawy sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz to, co podejrzana zamierzała z nimi zrobić.

| 275 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 7 + 7 ):
do góry