REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Mechanika Pojazdowa
Wiadomości


Odpowiedzą za udział w pobiciu

Od 16-05-2018 : 09:23

Wrocławscy policjanci, w nocy, otrzymali zgłoszenie o pobiciu na jednym z osiedli domów jednorodzinnych w rejonie Psiego Pola. Z ustaleń wynikało, że trzech pijanych mężczyzn miało wejść na prywatną, ogrodzoną posesję i spożywać alkohol na pobliskim placu zabaw. Gdy właściciel wyszedł, aby wyprosić nieproszonych gości, został przez mężczyzn pobity. Sprawcy byli agresywni i wulgarni, a po zdarzeniu uciekli. Skuteczne działania policjantów Wydziału Prewencji i Patrolowego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu doprowadziły do zatrzymania podejrzanych chwilę po zdarzeniu. Jeden z mężczyzn, najbardziej agresywny, został już tymczasowo aresztowany, a dwaj pozostali objęci dozorem Policji.
foto:

Policjanci Wydziału Prewencji i Patrolowego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali mężczyzn podejrzanych o udział w pobiciu. Okazali się nimi trzej mężczyźni w wieku 32 i 34 lat, wszyscy zamieszkali we Wrocławiu.


Funkcjonariusze podczas interwencji sprawdzili stan trzeźwości mężczyzn i tylko jeden z nich był trzeźwy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jeden z zatrzymanych miał uderzać pokrzywdzonego pięściami, a dwóch pozostałych groziło mu pozbawieniem życia.


Policjanci przewieźli całą trójkę na Komisariat Policji Wrocław - Osiedle, a następnie osadzili w policyjnym areszcie. 

Zgromadzone przez policjantów materiały dały podstawę do przedstawienia mężczyznom zarzutów m.in. za groźby karane i pobicie. Mają też zakaz zbliżania się do osoby poszkodowanej.


Najbardziej agresywny z mężczyzn z zarzutem pobicia został już tymczasowo aresztowany, a dwaj pozostali objęci dozorem Policji. Wszyscy mają też zakaz zbliżania się do osoby poszkodowanej.

| 228 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 10 + 1 ):
do góry