REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Mechanika Pojazdowa
Wiadomości

Narkotyki ukrył w słoiku pod łóżkiem - policjanci zatrzymali podejrzanego

Od 18-01-2018 : 12:07

Jaworscy policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie narkotyków. W trakcie sprawdzania zajmowanych przez niego pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli marihuanę. Środki odurzające były ukryte w słoiku pod łóżkiem. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje teraz sąd. Za tego typu czyn może mu grozić kara pozbawienia wolności do lat 3.
foto:

W ręce funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze wpadła kolejna osoba podejrzana o posiadanie środków odurzających. W mieszkaniu 31-latka z Bolkowa policjanci znaleźli 150 porcji marihuany. Mężczyzna w przeszłości był już notowany za przestępstwa narkotykowe. Teraz kolejny raz stanie przed sądem.


Jaworscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej pojawili się u 31-latka po tym jak ustalono, że mężczyzna może mieć w swoim mieszkaniu środki odurzające. Bolkowianin był kompletnie zaskoczony wizytą funkcjonariuszy. W trakcie sprawdzania zajmowanego przez niego mieszkania potwierdziły się podejrzenia policjantów. Funkcjonariusze znaleźli pod łóżkiem 31-latka słoik wypełniony suszem roślinnym koloru zielonego. Przeprowadzona analiza wykazała, że jest to marihuana, z której można uzyskać 150 porcji handlowych tego narkotyku.


Obecnie wyjaśniane są wszystkie okoliczności tej sprawy, w tym to również skąd mężczyzna miał narkotyki i gdzie miały one trafić. Policjanci sprawdzają, czy podejrzany nie zajmował się także rozprowadzaniem środków odurzających.


31-latek usłyszał już zarzut w tej sprawie. Teraz za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowie przed sądem. Za posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

| 208 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 4 + 3 ):
do góry