REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Wroc�aw i okolice
Wiadomości

Algierczyk udawał Belga

Od 17-01-2018 : 10:25

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej we Wrocławiu-Strachowicach ujawnili u zatrzymanego obywatela Algierii podrobiony belgijski dowód osobisty.
foto:

Funkcjonariusze SG przejęli od funkcjonariuszy Policji 26-letniego obywatela Algierii, który został zatrzymany podczas awantury domowej. W wyniku przeprowadzonej przez funkcjonariuszy SG kontroli legalności pobytu okazało się, że obywatel Algierii przebywa nielegalnie na terytorium naszego kraju.

W trakcie realizowanych czynności ujawniono u zatrzymanego belgijski dowód osobisty, w którym obok fotografii cudzoziemca widniały dane osobowe innego mężczyzny. W wyniku szczegółowej analizy okazało się, że dokument został podrobiony.

26-letni mężczyzna oświadczył, że dowód kupił we Francji za kwotę 5 euro. Cudzoziemiec przyznał się do zarzucanego mu czynu i dobrowolnie poddał się karze grzywny w wysokości 1000 zł. Komendant Placówki Straży Granicznej we Wrocławiu-Strachowicach wszczął postępowanie w celu zobowiązania cudzoziemca do powrotu. W dniu dzisiejszym skierowano wniosek do Sądu Rejonowego we Wrocławiu o umieszczenie obywatela Algierii, do czasu zakończenia postępowania, w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców

| 119 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 9 + 7 ):
do góry