REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Wroc�aw i okolice
Wiadomości

Wybili szyby w budynku dworca

Od 17-01-2018 : 09:38

Policjanci z powiatu kłodzkiego zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, podejrzanych o zniszczenie mienia. Sprawcy wybili szyby w budynku stacji PKP i uszkodzili okno kasy biletowej w Bystrzycy Kłodzkiej. Jeden z nich tłumaczył funkcjonariuszom swoje zachowanie wcześniejszym spożyciem alkoholu z okazji swoich urodzin. Straty w tej sprawie oszacowano na kwotę 2,5 tysiąca złotych. Zatrzymanym może grozić kara pozbawienia wolności do 5 lat.
foto:

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Bystrzycy Kłodzkiej zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu kłodzkiego w wieku 18 i 20, którzy zniszczyli 7 szyb w budynku stacji PKP oraz uszkodzili roletę w okienku kasy biletowej. Straty w tej sprawie oszacowano na kwotę 2,5 tys. złotych. Jeden z mężczyzn tłumaczył policjantom swoje zachowanie wcześniejszym wypiciem alkoholu z okazji swoich urodzin.

Podejrzani usłyszeli już zarzuty zniszczenia mienia, a teraz za swój chuligański wybryk odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności do 5 lat oraz obowiązek naprawienia szkody.

| 137 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 5 + 3 ):
do góry