REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Wroc�aw i okolice
Wiadomości

Wypadek na Dk-39 Strzelin-Wiązów

Od 13-01-2018 : 12:14

W dniu dzisiejszym około godziny 09:10 na Dk-39 Strzelin-Wiązów w miejscowości Wyszonowice doszło do bardzo groźnego wypadku.
foto:


Na jednym z łuków kierująca samochodem Opel Astra wypadła z jezdni uderzając w drzewo i lądując na dachu w rowie pełnym wody. Na miejsce zadysponowani zostali strażacy z Jrg Strzelin, OSP KSRG Wiązów, OSP Kuropatnik, patrol policji i zespół ratownictwa medycznego.
Po dojeździe jednostek przystąpiono do wydobycia osoby zakleszczonej w pojeździe przy użyciu sprzętów hydraulicznych. Wydobytą z samochodu osobę przekazano ratownikom medycznym, którzy udali się karetka do szpitala. W zdarzeniu brał udział jeden pojazd w którym znajdowała się jedną osoba.
W czasie działań ruch odbywał się wahadłowo.


Do wypadku mogły również przyczynić się warunki atmosferyczne, ponieważ chwilę przed zdarzeniem zaczął poruszyć delikatnie śnieg. Temperatura w wielu miejscach o godzinie 09:00 w dalszym ciągu była ujemna po nocnych przymrozkach. Niestety prognozy wskazują, że taka aura zostanie z nami jakiś czas- przelotne opady mieszane, temperatura +2/-3.


| 563 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 10 + 8 ):
do góry