REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Wroc�aw i okolice
Wiadomości


Urządzenie „Promiler” już dostępne na terenie Strzelina

Od 12-01-2018 : 10:12

Od kilku dni w budynku Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie w poczekalni dostępne jest dla mieszkańców powiatu i nie tylko, urządzenie do nieodpłatnego pomiaru zawartości alkoholu w organizmie. Alkomat ten jest samoobsługowy, a zainstalowano go dla osób, które mają wątpliwości, co do swojego stanu trzeźwości i chcą to sprawdzić.
foto:

Urządzenie „Promiler” jest przeznaczone do użytkowania w miejscach publicznych. Został zainstalowany na terenie Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie w miejscu ogólnodostępnym dla interesantów.


Pomiaru dokonuje mikrokomputer, a wynik wyświetlany jest na wyświetlaczu LCD. Alkomat posiada też funkcję automatycznej samokontroli prawidłowości działania i zarazem informuje o potrzebie wymiany sensora, co 1500 pomiarów. W alkomacie zastosowano „policyjną” technologię czujnika elektrochemicznego, dzięki czemu zarówno precyzja pomiaru, jak i stabilność działania jest gwarantowana.


Instrukcje dla użytkownika wykonującego pomiar wyświetlane są w formie tekstu na ekranie LCD, a cały proces pomiaru jest bardzo łatwy, szybki i precyzyjny.

| 260 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 5 + 4 ):
do góry