REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Wroc�aw i okolice
Wiadomości


Odkryjcie dworzec jakiego nie znaliście!

Od PW 11-01-2018 : 15:03

Hello Poland zaprasza na spacer z przewodnikiem w miejsce, w którym większość dopiero zaczyna wycieczkę do Wrocławia. Tego dnia nie będziemy spieszyć się na pociąg! Zamiast tego skupimy się na eksplorowaniu dworcowych zakamarków w poszukiwaniu miejsc, o jakich nie mieliście pojęcia!
foto: Patrycja Wites

Zapraszamy 18 stycznia o godzinie 18:00.

Wiedzieliście, że na dworcu można odwiedzić kapliczkę oraz poczytać książki w bibliotece? Słyszeliście kiedyś, że obecny budynek to tak naprawdę dwa dworce w jednym? Chcecie poznać dostojne smoki, które zamieszkały po sąsiedzku z krasnalami? Mamy dla Was sporo ciekawostek…

Podczas wycieczki poznacie fascynującą historię dworca, zobaczycie jego największe „skarby” – wspaniałe komnaty ukryte w zupełnie niepozornych miejscach, a także dowiecie się sporo na temat tego, jaki wpływ na Wrocław miał rozwój kolei.

Wycieczkę poprowadzi licencjonowany przewodnik miejski – Pani Iwona Stec, która oprócz imponującego doświadczenia w turystyce może pochwalić się także dwunastoletnim stażem pracy na kolei.

Koszt wycieczki: 29 zł (w cenie zestawy audio-tour tzw. "słuchawki")
Szczegóły i zapisy: http://hello-poland.com.pl/produkt/odkryjcie-dworzec-jakiego-nie-znaliscie-18-01-2018/
Liczba miejsc jest ograniczona.

Informacji na temat zwiedzania udzielamy pod numerami telefonu +48 667 999 952 i +48 667 999 906 oraz mailowo biuro@hello-poland.com.pl

| 455 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 4 + 10 ):
do góry